Памяті Воронцова Володимира Гавриловича

 

 

Президія Всеукраїнської Спілки ветеранів війни з сумом повідомляє, що 10 січня 2017 року,  на 88-му році, пішов з життя ветеран Другої світової війни, інвалід Чорнобиля І групи, багаторічний керівник Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-полковник у відставці.

        

 ВОРОНЦОВ  ВОЛОДИМИР  ГАВРИЛОВИЧ

       

IMG 2387  1 Генерал-полковник у відставці Воронцов В. Г. народився 24 лютого 1929 року в м. Великий Новгород (Росія) у родині військовослужбовця.

 На початку липня 1941  був зарахований до особового складу “сином полку”318 ГАП РВГК. З липня1941  року по серпень 1942 року безпосередньо у складі полку приймав участь в бойових діях.

 З серпня 1942 року продовжив навчання у загальноосвітній школі, а у 1944 році поступив до  2-ї Московської артилерійської спеціальної школи.

По її закінченню був направлений до Рязанського артилерійського училища, яке закінчив у 1950 році. 

З 1953 по 1956 рік навчався в Академії бронетанкових військ. По її закінченню служив на посадах від начальника штабу батальйону до заступника командира дивізії.

    У 1971 році закінчив Академію Генерального штабу, після чого проходив службу на посадах командира мотострілецької дивізії, начальника штабу танкової армії, командуючого армією, працював на військово-дипломатичній роботі у ЧССР.

     Військову службу у Збройних силах закінчив  заступником командуючого військами Київського військового округа.

     У 1986 році брав безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС,зокрема:

       - з 5 по 9 травня - начальник оперативної групи Київського військового округу - керівник робіт з недопущення поширення радіації за межі зараженої зони,  організації та проведення відкачування води з 4-го енергоблоку;

 -  з 1 по 26 серпня - начальник оперативної групи особливої зони, яка виконувала завдання по дезактивації станції і її території та   підготовки площадки  для будівництва “саркофагу”.  За мужність і вміле керівництво оперативною групою buy clomid нагороджений орденом Червоної зірки.

          З 1990 року бере активну участь у ветеранському русі України.

     У 1996 році обраний заступником голови Ради Організації ветеранів України,   а у 2005 році - Головою Міжнародної Української спілки учасників війни, нині це Всеукраїнська Спілка ветеранів війни.

     Значним є його особистий внесок  у справу захисту конституційних прав та інтересів ветеранів, героїко-патріотичне  виховання молоді, увічнення пам’яті загиблих воїнів.

      Організує і проводить велику роботу зі зміцнення зв’язків з ветеранськими організаціями ближнього і дальнього зарубіжжя. Спілка представляє українських ветеранів війни у Всесвітній федерації ветеранів.

          За багаторічну сумлінну службу та активну ветеранську діяльність нагороджений трьома priligy online орденами колишнього СРСР, чотирма орденами України, багатьма державними та відомчими нагородами   , а також золотою медаллю buy levitra Всесвітньої федерації ветеранів.

  Висловлюємо глибоке співчуття рідним buy propecia та близьким покійного, всім хто знав і шанував його, з приводу непоправної втрати.

С buy clomid вітла пам'ять про Володимира Гавриловича Воронцова назавжди залишиться в наших серцях.

   Президія  Всеукраїнської Спілки ветеранів війни,               регіональні  організацій Спілки