Зустріч у Чернігівському земляцтві

 

    20 січня делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Спілки Володимиром Поповичем взяла участь в традиційній, щорічній зустрічі Чернігівського земляцтва.    Відбулося дружнє спілкування з головою Ради земляцтва Віктором Ткаченко, членом Ради, головою об'єднання ветеранів buy clomid війни, учасників бойових дій і миротворців Сергієм Кудіним та представниками районних рад та державних адміністрацій Чернігівської області.

 

 

  З привітальним словом до учасників зустрічі звертається Голова Ради земляцтва Віктор Ткаченко


        
Обговорювалися питання щодо вдоско propecia online налення роботи з ветеранами воєн з питань соціального захисту, допомоги людям похилого віку, вшанування пам'яті полеглих воїнів на чернігівській землі та чернігівцям, що загинули на території інших держав. Особливу увагу було приділено волонтерському руху, допомозі землякам-чернігівцям, що відстоюють територіальну цілісності України на Донбасі та адаптації воїнів, що повернулися з зони АТО. У всіх цих питаннях була знайдена згода та підтримка всього Чернігівського земляцтва.
    В Міжнародному виставковому центрі делегація оглянула виставки народної творчості чернігівців, які відображали надзвичайну талановитість земляків та їх українську красу.

 

 

 

 

 

 


     Звіт про річну діяльність Чернігівського земляцтва та його відділень по районам області buy priligy online було показано в короткометражному фільмі. На екрані та світлинах була відображена активна діяльність усіх підрозділів земляцтва, краса краю та працелюбство місцевого населення.
      Присутніх порадували святковим концертом народні таланти Чернігівщини та київські артисти, корні яких знаходяться в Сіверських buy levitra землях.

 


       Члени нашої Спілки виражають вдячність Віктору Ткаченко і Сергію Кудіну за організацію такої теплої зустрічі з Чернігівським clomid online земляцтвом та сподіваються на подальшу плідну співпрацю по розширенню ветеранського руху в Чернігівській області.