Вшанування жертв Голокосту

   27 січня 2017 року представники Всеукраїнської спілки ветеранів війни взяли участь у Меморіальній церемонії «Шість мільйонів сердець» присвяченій Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, яка відбулася в Національному палаці «Україна».
    Генеральна Асамблея ООН 1 листопада 2005 року за ініціативою 6 країн, в тому числі і Україна, прийняла резолюцію, щодо відзначення щорічно 27 січня Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту.
  Це день масового й умисного знищення нацистами євреїв, а також представників інших національностей. Цього дня в 1945 році радянськими військами було звільнено найбільший нацистський табір смерті - "Аушвіц-Біркенау", більш відомий як Освенцим.

 

    Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували жертв Голокосту.

Шість свічок в пам'ять про шість мільйонів жертв Голокосту були символічно запалені учасниками пам'ятного заходу – державними та політичними діячами України, главами дипломатичних місій Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, США та інших, колишніми в'язнями гетто та концтаборів, а також Праведниками народів світу.


124 

 

 

    Першу свічку, від імені українського народу, запалив міністр культури України Євген Нищук, який завірив що наш народ завжди буде пам'ятати цю світову трагедію.

 

 

 

 

 

 

125

 

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські запалив Другу свічку. Він виразив щиру вдячність українському народові що він не забуває ці страшні події і зберігає пам'ять про загиблих від рук buy clomid нацистів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

126

  

 

Євреї, buy levitra що проживають в Україні зорганізувалися в декілька громадських організацій і загальнодержавна політика держави сприяє вільному віросповіданню різних релігій, тому Третю свічку запалили керівники цих організацій таєврейському духовенству.

 

 

 

 

 

 

В цей день в багатьох країнах світу теж propecia online проходять заходи по вшануванню

 На церемонії були присутні майже всі посли Європи та США акредитовані в Україні, вони запалили Четверту свічку.

 Під час  Голокосту у світі знайшлося багато людей, які ризикуючи власним життям спасали життя євреям переховуючи їх. Після війни таких героїв стали називати праведниками миру. Немало було і українців, які під час окупації під страхом розстрілу  або заслання до концтабору переховували євреїв у своїх хатах.

    Слід зазначити, що Яд ва-Шем признав 2302 українця праведниками миру, в тому числі по регіонам України, де вони здійснили свій подвиг - зокрема : 1070-Західна, 544- Північна і Центральна, 241-Південна, 206-Східна, 205-територія сучасної Польщі, Молдови, РФ і Германії, 36- Закарпаття і Буковина.


127

 

 

 

 Голова Асоціації євреїв колишніх в'язнів гетто і концтаборів Борис Забарко і голова Асоціації Праведників народів світу міста Києва Софія Ярова запалили П'яту свічку.

   

 

   

 

 

 Шосту свічку запалили представники молодіжних єврейських організацій України.
   Меморіальна церемонія завершилася театральною виставою «Паралельний світ» у buy priligy online виконанні Ізраїльського театру «Секрет звуку».