Зустріч у Посольстві Республіки Куба в Україні

     28 січня 2017 року група ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни прийняла участь у заходах присвячених Тріумфу революції (Triunfo de la Revolución) або Дню звільнення (Liberation Day in Cuba) — річниці перемоги кубинської революції 1959 року.
   З цього приводу в столичному готелі "Братислава" відбувся дипломатичний прийом від імені Тимчасового Повіреного у справах Республіки Куба в Україні Оскара Сантана Леона.
   На зустріч з кубинськими дипломатам прийшло багато друзів Куби. У тому числі і тих, хто в далекі шестидесяті роки допомагав братньому propecia online народу острова Свободи зміцнювати її суверенітет,
  Серед них були і ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, колишні військові спеціалісти, які виконували інтернаціональний обов'язок по захисту завоювань революції, зокрема: генерал-полковник Лопата Анатолій Васильович, полковники Успенський Володимир Олексійович, Пробачай Микола Філіпович та Дерський Леонід Сергійович. Вони поділилися з присутніми Посольства своїми спогадами про ті непрості роки на шляху розвитку острова Свободи, про її волелюбний народ.
  У своєму виступі Оскар Сантана Леоне висловив вдячність українським ветеранам за ту надзвичайно важливу допомогу, яку вони надали кубинському народові, її збройним силам в ті важкі часи для молодої республіки. Він також висловив впевненість щодо подальшої плідної співпраці у справі зміцнення дружніх стосунків між народами України і Куби.

 

 

  IMG 6052

 

 Голова громадської організації "Спілка ветеранів Куби" полковник у відставці Успенський Олексій Володимирович вручає вітальну адресу Оскар Сантана Леоне

 

 

 

 

 

 

Ветерани ВСВВ на зустрічі (зліва на право):

- Голова громадської організації «Спілка ветеранів Мозамбіка» buy levitra " полковник у
відставці Чмихов Михайло Васильович;
- Тимчасового Повірений у справах Республіки Куба в clomid online Україні Оскар Сантана Леона з дружиною;
- Голова громадської організації «Об'єднання ветеранів Другої Світової війни, учасників АТО, учасників бойових дій на території інших держав і миротворців, товариства «Чернігівське земляцтво» Кудін Сергій  Миколайович;
- Голова громадської організації "Спілка ветеранів Куби" полковник у відставці Успенський Олексій Володимирович;
- Голова Київській міській організації ветеранів війни clomid online " полковник у відставці Мальований Віктор Олександрович.