День українського добровольця. Вони були першими

 

14 березня 2017 року Україна вперше відзначає День українського добровольця.

 

   Сьогодні на території Деснянського району міста Києва відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятника Воїну-добровольцю за участю керівництва та представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, КМДА, апарату держадміністрації Деснянського району м. Києва, командування ЗСУ, Нацгвардії, ветеранської спільноти, в т. ч. членів Всеукраїнської с Спілки ветеранів війни, учасників добровольчих батальйонів та жителів міста.

 IMG 7908

 

 

 

 

 

 

 

 

 З словами шани та подяки до присутн buy priligy online іх звернувся  Голова Державної служби України у справах ветеранів  війни та учасників антитерористичної операції Артур  Дерев'янко, який зазначив: „ Цей день покликаний  вшанувати пам'ять полеглих героїв-добровольців та      віддати належне самопожертві і самовідданості живим.     Ми в неоплатному боргу перед полеглими героями, які  не  побоялися віддати життя за рідну землю і своєю  мужністю та відвагою показали приклад кожному, як    потрібно любити Україну".

 

 

IMG 7911

 

 

 

 

 

Також з промовою buy clomid виступили командир добровольчого батальйону Петро Недзельський та депутат Київської міської ради, голова Всеукраїнської громадської організації „Закінчимо війну" Юрій Зубко.

 

                   Світлу пам'ять полеглих воїнів-добровольців усі присутні вшанували хвилиною мовчання

  

buy levitra online                         clomid online