Зустріч делегації Всеукраїнської Спілки ветеранів війни з делегацією Управління з розшуку військовополонених та зниклих безвісти МО США

 

 

   10 березня 2017 відбулася зустріч делегації Всеукраїнська Спілка ветеранів війни (далі ВСВВ) на чолі з Головою Ради Поповичем В.В. з делегацією Управління з розшуку військовополонених та зниклих безвісти Офісу Міністра оборони США (далі DPAA) на чолі з директором регіонального відділу Управління з розшуку військовополонених та зниклих безвісти Офісу Міністра оборони США полковником Крисом Форбесом.
    ВСВВ впродовж останніх десяти років плідно співпрацює з Управлінням DPAA.
Так, у ході спільної роботи щодо пошуку зниклого безвісти пілоту Р-51С другого лейтенанта Джона Д.Мамфорда, літак якого був збитий 5 червня 1944 року в небі України, було знайдено збитий літак та останки пілота. Згідно проведених buy clomid наукових експертиз було ідентифіковано ім'я пілоту та передано його останки під час спеціальної урочистої церемонії 12 серпня 2016 року Уряду США

    На зустріч з української сторони були також запрошені члени ВСВВ, які брали участь у бойових діях в ДРВ та мешкають сьогодні у м. Києві.

 

 

  buy levitra online  Основна мета зустрічі – обговорення напрямків подальшої співпраці з пошуку зниклих без вісти колишніх військовослужбовців США у воєнних конфліктах.
У ході зустрічі ветерани в"етнамської війни надали інформацію щодо відомої buy generic propecia online їм долі збитих американських пілотів та можливих місць їх захоронення.

 

 

   Під час зустрічі Голова Ради ВСВВ Попович buy clomid В.В. звернувся до Голови делегації DPAA з пропозицією надати підтримку у організації зв'язків з ветеранськими організаціями США. Пропозиція була підтримана американською Стороною.
    Зустріч пройшла у дружній та конструктивній атмосфері.