Зустрічі з в’єтнамськими ветеранами з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між В’єтнамом і Україною

  На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пана Нгуен Мінь Чі представники Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ветерани в'єтнамської війни) провели зустріч з в'єтнамськими ветеранами, які проживають на території України. Ця зустріч була організована і проведена в м. Харків 22 березня 2017 року під час урочистого прийому з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між В'єтнамом і Україною.
В урочистостях взяли участь:
- голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Светлична;
- голова buy levitra Харківської обласної Ради Сергій Чернов;
- заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан;
- представники дипломатичного корпусу, акредитовані в Україні;
- ветерани в'єтнамської війни;
- голови постійних комісій та депутати обласної ради;
- представники бізнесових кіл та інтелігенції;
- представники в'єтнамської діаспори з різних регіонів України.

 

 

   Під час свого виступу Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні пан Нгуен Мінь Чі зазначив, що дипломатичні відносини між В'єтнамом та Україною були встановлені 23 січня 1992 року. В 1993 році було відкрито Посольство В'єтнама в Україні, а у 1997 році – Посольство України в СРВ. Він подякував керівництву регіону за турботу і увагу по відношенню до співвітчизників, які сприяють укріпленню дружби і співробітництва між Україною та В'єтнамом, за допомогу, яку свого часу Харків надав в'єтнамцям у відновленні країни, привітність з яким нинішніх представників діаспори прийняли в Першій столиці.

    Окремо, пан Нгуен Мінь Чі привітав присутніх на заході українських ветеранів (22 чол), які у важкі роки війни приїхали до В'єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини, висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг та високий професіоналізм, а також подякував за надану підтримку і допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час.

 

 

 

    Голова Харківської обласної buy clomid online державної адміністрації Юлія Светлична під час свого виступу зазначила: «Наші дві країни об'єднує не лише присутність в Харківській області самої багаточисельної в Україні в'єтнамської діаспори, не тільки те, що у 2016 році зовнішньоторговий оборот регіону склав 4 млн. доларів США і те що в Харкові навчаються студенти з В'єтнаму. Ми два дружні народи, які безумовно відносяться з особливою увагою один до одного».
   Керівник області побажала двом державам миру і процвітання, а також в честь 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між В'єтнамом і Україною та 15-ї річниці партнерства Харківської області та провінції Кхань Хоа вручила Надзвичайному і Повноважному Послу Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні пану Нгуен Мінь Чі пам'ятний знак.

 

   Виступаючи перед присутніми Голова Харківської обласної Ради Сергій Чернов сказав, що за цей період трудолюбивий в'єтнамський народ вніс величезний внесок в розвиток Харківщини, а також те, що сьогодні спостерігається новий етап розвитку взаємовідносин між нашими країнами.
Він висловив сподівання щодо подальшого укріплення торгового-економічних і культурних взаємовідносин між Україною і В'єтнамом і передав вітання від депутатського корпусу.

 

       

 

 

  У своєму привітальному слові заступник Харківського міського голови Світлана clomid online Горбунова-Рубан підкреслила, що зв'язки харківської територіальної громади з В'єтнамом виникли давно і що в'єтнамське земляцтво – одне з найперших у Харкові і одне з самих багато чисельних, а вклад, який представники цієї діаспори вносять в розвиток міста є неоціненним і має величезне значення для міста.
Вона також зазначила, що на сьогоднішній день чисельність в'єтнамської общини нараховує біля 5 тисяч осіб, а створене у 1998 році міське об'єднання громадян «В'єтнамське товариство» успішно співпрацює з місцевими органами влади з метою забезпечення правопорядку всередині общини, попередження порушень законів України і вирішення ряду соціальних питань.

 

   

 

 

 Після завершення офіційної частини українські ветерани в'єтнамської війни мали можливість поспілкуватись зі своїми в'єтнамськими колегами, які сьогодні проживають в різних регіонах на території України, згадати ті важкі і незабутні часи та пом'янути загиблих.
З метою подальшого розвитку ветеранського руху обох країн було запропоновано і підтримано ідею щодо планування і регулярного проведення спільних заходів в різних регіонах України.
Президент Асоціації ветеранів В'єтнаму в Україні пан Нгуен Ван Лоан запевнив, що з великим задоволенням залучиться до цієї роботи і зробить все можливе для подальшого розвитку взаємовідносин і співпраці з українськими ветеранами.

 

       

 

 

  Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з матеріалами виставки в'єтнамських митців, а також насолодитись виступами артистів різних жанрів під час святкового концерту.

 

       

 

 

             

 

kharkov 10 .ipg   23 березня 2017 року представники Всеукраїнської Спілки ветеранів війни buy propecia провели зустріч в Харківській обласній Асоціації громадських організацій інвалідів і ветеранів війни.

 

  Під час зустрічі виконавчий директор Асоціації заслужений вчитель України Валентина Іванівна Дроботько поінформувала присутніх щодо основних задач, а саме:
- участі у становленні та розвитку громадянського суспільства в Україні;
- соціального і правового захисту інвалідів, ветеранів війни і військової служби, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
- патріотичне виховання молоді, забезпечення спадкоємності поколінь.
Вона наголосила, що buy priligy online Асоціація існує 23 роки, до складу якої входить 167 громадських організацій, які налічують більш ніж 260 тис. осіб.

  У свою чергу, до присутніх була доведена інформація щодо діяльності Ради ВСВВ, поточних планів та перспектив подальшого розвитку ветеранського руху та заходів, спрямованих на покращення військово-патріотичного виховання молоді.