Всеукраїнський семінар-практикум з військово - патріотичного виховання підростаючого покоління

 

 

  На виконання Указу Президента України № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» та в рамках акції «Схід і Захід разом – єдина Україна» протягом 17-20 березня 2017 року ГО Всеукраїнська Спілка ветеранів війни спільно з представниками ВГО «Ніхто крім нас», ГО «Військово-патріотичний Харківський десантно-спортивний клуб «Маргеловець» та за участі президента Харківської обласної федерації повітроплавання та парашутизму підготували та провели Всеукраїнський семінар-практикум на тему: «Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління: акценти та напрямки розвитку в умовах воєнної агресії».
   Цей семінар-практикум з військово-патріотичної підготовки та військово-прикладних дисциплін був спрямований на вчителів предмету «Захист Вітчизни», вчителів фізичної культури, методистів міських та районних методичних кабінетів, керівників військово-спортивних клубів та гуртків, військовослужбовців військових комісаріатів і проходив на базі Чернівецького прикордонного загону.
   У семінарі-практикумі взяли участь 65 осіб, з яких:
- вчителі предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури шкіл і ліцеїв м. Чернівці та Чернівецької області;
- керівники військово-патріотичних об'єднань;
- керівники методичних об'єднань «Захисту Вітчизни»;
- представники військових комісаріатів та військових частин;
- ветерани локальних воєн та конфліктів;
- учасники миротворчих операцій;
- учасники бойових дій в зоні АТО;
- представники громадських і ветеранських організацій.
   Програма заходу передбачала проведення теоретичних та практичних занять.
З привітальним словом до учасників семінару-практикуму звернувся Голова Чернівецькій обласної ГО «Ніхто крім нас» Ковалець Юрій Миколайович.

 

 

    Перед присутніми з лекцією на тему: «Участь України в миротворчих операціях» виступив Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ) генерал-майор запасу Попович Володимир Васильович.
Крім того, Попович В.В. розповів учасникам заходу про діяльність ВСВВ, її основні завдання і подальші плани щодо заходів, спрямованих на покращення військово-патріотичного виховання молоді в Україні.

 

   

У подальшому, протягом двох днів з учасникам семінару-практикуму були З
проведені наступні заходи:
 практичне заняття з парашутної підготовки;
 теоретичне та практичне заняття з партизанської тактики;
 практичне заняття з основ рукопашного бою;
 практичне заняття з основ ножового бою;
 ознайомлення з екіпіровкою диверсійно-розвідувальної групи.

 

   

 

                     

 

              

 

  Усі заняття носили практичний характер і сприяли підвищенню buy priligy знань та рівня підготовки кожного з учасників семінару.
По закінченні заходу всі учасники отримали відповідні сертифікати, а деякі були нагороджені почесними грамотами та clomid online відзнаками.

 

                

 

   Зважаючи на актуальність заходу і його важливість, представники місцевих ЗМІ відзняли відеоматеріал та взяли інтерв'ю у Поповича В.В., які були у clomid online подальшому висвітлені на обласних каналах телебачення і надруковані у пресі.

  Після завершення роботи семінару організатори виступили перед учнями деяких навчальних закладів Буковини.
   В ході зустрічей з учнями та викладацьким складом цих навчальних закладів були проведені майстер класи з рукопашного бою, укладки парашута, а також обговорені питання щодо важливості військово-патріотичного виховання молоді, дискусії щодо їх особистого бачення з цього питання і намічені подальші практичні кроки з їх реалізації (проведення літнього польового табору із залученням інструкторів з різних військових дисциплін).
   Директор ЗОСШ с. Горішівці Заставнянського району Чернівецької області Фуштей Ілля Дмитрович, від імені усього педагогічного колективу та учнів висловив щиру подяку гостям за проведену зустріч і підтримав пропозицію щодо проведення літнього польового табору і запевнив у всілякій підтримці та допомозі в його організації і проведенні.

 

        

 

P 20170317 164615 HDR 1Водночас, учні propecia online виступили перед присутніми з невеличким концертом художньої самодіяльності.

   Виступаючи перед учнями та вчителями в ліцеї № 2 м. Чернівці, крім того, був продемонстрований відеоролик щодо підготовки та практичних польотів на повітряній кулі і парашутних стрибків збірної команди України з повітроплавання.
Учні із захватом сприйняли даний матеріал і висловили побажання щодо можливості, якомога частіше проводити у їх навчальних закладах подібні зустрічі.

У свою чергу, директор ліцею № 2 м. Чернівці Сігітов Андрій Іванович подякував гостям за проведену роботу та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

 

 

 

 

 

P 20170320 103929 1

 

 

 

Він ознайомив гостей з аудиторіями та класами ліцею, спортивним залом та продемонстрував присутнім щойно побудований стрілецький тир. Гості із задоволенням провели стрільби з різних видів пневматичної зброї.

 

 

 

 На завершення роботи була проведена робоча зустріч в Чернівецькій обласній організації ветеранів з ветеранами Другої світової війни, ветеранами локальних воєн, учасниками миротворчих місій і операцій та учасниками бойових дій в зоні АТО, де були обговорені результати проведених заходів, підведені підсумки і окреслені подальші кроки щодо покращення військово-патріотичного виховання молоді не тільки на Буковині, а в Україні в ціло

  Зазначений захід мав велику практичну користь і сприяв покращенню військово-патріотичного buy levitra online виховання молодого покоління.