buy clomid online Меморіальні заходи присвячені 73-й річниці висадки десанту Костянтина Ольшанського під час звільнення м. Миколаїв

Меморіальні заходи присвячені 73-й річниці висадки десанту Костянтина Ольшанського під час звільнення м. Миколаїв

 

  Протягом 23-24 березня 2017 року в м. Харків Громадською організацією «Всеукраїнська Спілка ветеранів війни», за ініціативи її Харківського відокремленого підрозділу, була проведена наукова Конференція присвячена 73-ій річниці висадки та героїчної боротьби морського десанту під командуванням старшого лейтенанта Костянтина Ольшанського (уродженця Харківщини) за звільнення м. Миколаїв від німецьких загарбників.

 В роботі Конференції взяла участь делегація ветеранів з м. Миколаїв на чолі з головою Миколаївського обласного союзу ветеранів підводників і ВМФ Василем Левшуновим. У складі миколаївської делегації було 11 осіб – ветерани Другої світової війни і Військово-Морського Флоту, представники адміністрації міста, громадських організацій, шкіл, музеїв і вузів.

  Крім того, в роботі Конференції взяли участь представники ветеранських організацій з Києва, Харкова, Одеси, Охтирки, Лозової.

  

DSC 0083 1

В перший день учасники Конференції відвідали селище Проколотне Великобурлукського району, де народився Костянтина Ольшанський. Там відбулася зустріч з учнями місцевої середньої школи, яка носить ім'я героя. Молоде покоління селища пишається цим і свято шанує подвиг свого земляка.

 

       

 

 

  buy clomid         

 

   Гостей скрізь зустрічали дуже гостинно, з хлібом-сіллю і була видно, що їм щиро раді. Такі зустрічі залишаються у пам'яті надовго.....

 

         

 

   У ході заходу ветерани та гості мали змогу відвідали шкільний музей, присвячений подвигу відважного морського десанту Костянтина Ольшанського, де у виставкових кімнатах (залах) ознайомилися з цінними експонатами про героїв-десантників, архівними документами воєнних років, особистими речами героїв та спогадами бойових побратимів. Цікаву розповідь про подвиг «ольшанців» повідав учням і ветеранам дослідник - мариніст полковник Олексій Пилипчук.

 

           

 

     Дружне спілкування продовжилось і на другий день в Харківському обласному Палаці юнацької творчості, де відбулася військово-історична конференція з питань збереження пам'яті про героїчних захисників Батьківщини та покращення патріотичного виховання молоді.
     Присутніх привітав голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович, який наголосив, що такі дружні buy generic propecia online зустрічі об'єднують в цей непростий час людей різних національностей та політичних поглядів.

 

   

 

У подальшому були проведені тематичні доповіді, неформальне спілкування учасників Конференції, а також чудовий концерт художньої priligy online самодіяльності.

 

    У свою чергу, голова Миколаївського обласного союзу ветеранів підводників і ВМФ Василь Левшунов подякував організаторам за щирий прийом та висловив своє захоплення організованим і проведеним заходом простими словами: «Як чудово, що усі ми тут сьогодні зібрались».
   На завершення заходу пройшов обмін Грамотами, що скріплюють levitra online братську дружбу двох міст-побратимів – Харкова і Миколаєва.