Зустріч керівного складу ВСВВ з співробітниками дипломатичного відомства СРВ в Україні

 

 

   20 квітня 2017 відбулася зустріч керівного складу Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Ради ВСВВ Володимиром Поповичем з співробітниками апарату аташе з питань оборони при Посольстві Соціалістичної Республіки В'єтнам (СРВ) в Україні.

  У зустрічі прийняли участь - аташе з питань оборони при Посольстві СРВ в Україні старший полковник Нгуєн Вон Фук, заступник аташе старший полковник Ле Чі Зунг, у якого закінчився термін перебування на дипломатичній службі в Україні та його новопризначений наступник.

 

 

  Під час зустрічі були обговорені питання щодо напрямків подальшого співробітництва Президії Ради ВСВВ з Посольством СРВ, апаратом аташе з питань оборони та Асоціацією ветеранів В'єтнаму в Україні.
  Так зокрема, були детально обговорені питання організації та проведення міжнародної зустрічі українських ветеранів війни у В'єтнамі з в'єтнамськими ветеранами, які проживають на території України і входять до складу Асоціації ветеранів війни у В'єтнамі (Президент – Нгуєн Ван Лоан), яка плануюється у травні.
  По закінченню зустрічі Голова Ради ВСВВ від іменні  Спілки висловив старшому полковнику Ле Чі Зунгу щиру вдячність за плідну співпрацю і особистий внесок в укріплення дружби між ветеранами війни В'єтнаму і України, вручив Пам'ятний Знак ВСВВ та український сувенір.
    Зустріч пройшла у дружній та конструктивній атмосфері.
  У свою чергу, новопризначений заступник аташе з питань оборони висловив запевнення присутнім, що у своїй роботі продовжить започатковані традиції дружби та співпраці ветеранів обох країн та прикладе максимум зусиль для подальшого розвитку цього співробітництва.