Участь ветеранів – комбатантів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у «Святі з висадки дерев дружби»

 

 

    19 травня 2017 року, за ініціативи Посольства Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні, було організовано і проведено «Свято висадки дерев дружби» в Національному ботанічному саду НАН ім. М.М. Гришка,приуроченому до 127 річниці з дня народження першого Президента В'єтнаму Хо Ши Міна.

buy priligy online       У заході взяли участь співробітники Посольства Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні, у тому числі і представники апарату військового аташе, народні депутати України, ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, які приймали участь у війні у В'єтнамі та інших локальних війнах, в'єтнамські ветерани, що на сьогоднішній день проживають на території України, представники Товариства «Україна-В'єтнам», викладачі та учні Спеціалізованої школи № 251 ім. Хо Ши Міна м. Києва, представники бізнесу та в'єтнамської діаспори з різних регіонів України, а також керівництво Національного ботанічного саду НАН ім. М.М. Гришка.

 

 

 

      Виступаючи зі вступним словом Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пан Нгуен Мінь Чі наголосив, що Україну і В'єтнам історично пов'язують традиційно дружні відносини. 27 грудня 1991 року В'єтнам визнав нашу державу, а дипломатичні відносини між Україною та В'єтнамом було встановлено 23 січня 1992 року. У 1993 році розпочало свою діяльність Посольство СРВ в Україні.

 

 

  

   Річниця з дня народження першого Президента В'єтнаму Хо Ши Міна є значимою подією не тільки для в'єтнамців у себе на батьківщині, але і для співвітчизників, які проживають за кордоном. Пан Посол закликав кожного в'єтнамця, що проживає на території України, завжди наслідувати прикладу Хо Ши Міна, жити і працювати з усіх сил, вносити свій внесок у справу будівництва більш красивого, більш достойного В'єтнаму, як того завжди бажав Хо Ши Мін, а також кріпити дружбу між нашими народами.

 

    Окремо, пан Нгуен Мінь Чі привітав присутніх на заході ветеранів, які у важкі роки війни приїхали до В'єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини, висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг та високий професіоналізм, а також подякував за надану підтримку і допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час.

   

                  

 

 

 

 

«Свято висадки дерев дружби» є також одним із заходів, присвячених 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між В'єтнамом і Україною.

 

 

    Виступаючи перед присутніми перший заступник Голови Правління Товариства "Україна-В'єтнам" Даниленко Анатолій Іванович наголосив, що між В'єтнамом і Україною склалися багаторічні дружні та теплі стосунки, як на рівні державних установ, так і на рівні громадських організацій і окремих громадян. Саме такі заходи сприяють розвитку та зміцненню взаєморозуміння, довіри, всебічного співробітництва і дружби між громадянами України і В'єтнаму, взаємному ознайомленню з історією і культурними традиціями наших країн.

  У подальшому, перед учасниками заходу виступила директор Національного ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України (далі – НБС НАН) член-кореспондент НАН України Заіменко Наталія Василівна. Вона зазначила, що у 2013 році, вперше за роки досліджень тропічних рослин та в рамках наукового співробітництва НБС НАН України було передано 45 видів орхідей до Інституту тропічної біології В'єтнаму (м. Хошимін) для створення Центру збереження біологічних різновидів рослин флори цієї країни.

   Крім того, в рамках наукового співробітництва між НБС НАН України та Інститутом тропічної біології В'єтнаму Національного Центру природознавчих наук і технологій В'єтнаму протягом 20 років було здійснено 6 експедицій.

   Цей факт можна вважати завершенням багаторічних досліджень тропічних рослин Південно-Східної Азії в Національному ботанічному саду імені
М.М. Гришка НАН України, які стали можливими завдяки співробітництву між нашим закладом та Інститутом тропічної біології В'єтнаму.

 

 

 

   У свою чергу, директор київської Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 251 ім. Хо Ши Міна Шульга Лариса Пантеліївна зазначила, що 8 вересня 2011 року школа була нагороджена вищою нагородою СРВ – орденом Дружби.

 

  Від імені викладацького складу та учнів школи директор подякувала Надзвичайному і Повноважному buy clomid Послу Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові Нгуен Мінь Чі за ту допомогу, яку надає Посольство школі і запевнила, що надалі співробітництво буде продовжуватись на високому рівні.

 

     

 

     

 

        

 

 

    Після закінчення урочистого відкриття заходу присутні висадили алею дерев, яка buy levitra буде символізувати взаємну повагу, довіру і зміцнення культурних і національних традицій наших двох народів.

   «Свято висадки дерев дружби» в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України пройшло на високому рівні та сприяло подальшому розвитку і зміцненню buy clomid online взаєморозуміння, укріпленню дружби і співробітництва між Україною та В'єтнамом.