Зустріч ветеранів – комбатантів ВСВВ з представниками Асоціації ветеранів В’єтнаму в Україні під час відвідання Національного музею - заповідника «Битва за Київ у 1043 році» (с. Нові-Петрівці).

 

 

  Відповідно до плану співпраці Всеукраїнської Спілки ветеранів війни та Асоціації ветеранів В'єтнаму в Україні, що проживають в Україні, 26 травня 2017 року відбулася спільна поїздка ветеранів до Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові-Петрівці).

  У заході взяли участь 20 активістів ВСВВ – учасників бойових дій у В'єтнамі, Афганістані, Мозамбіку, Ефіопії, Сьєра-Леоне та 70 в'єтнамських ветеранів, які мешкають у Києві, Харкові, Одесі, Черкасах, представники Посольства Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні, депутати Вишгородської міської ради та сільської ради с. Нові-Петрівці, представники ЗМІ.

 

   Поїздка була присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та В'єтнамом.

Ветеранів привітали:

директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1043 році» - заслужений працівник культури України Вікован Іван Петрович;

 

 перший заступник Голови Ради ВСВВ - Шамрай Віктор Іванович;

 

 президент Асоціації ветеранів В'єтнаму в Україні – Нгуєн Ван Лоан;

 

 депутат Вишгородської міської Ради – Виговський Валерій Павлович;

Крім того, перед присутніми виступили: начальник відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО – Мороз Володимир Миколайович; аташе з питань оборони при Посольстві СРВ в Україні – старший полковник – Нгуєн Дінь Фук; школярі міста Вишгород.

 

buy priligy         

  Директор Національного музею-заповідника виступаючи перед учасниками заходу зазначив, що цей заклад присвячений Київській стратегічній наступальній операції 1943 року. За час існування його відвідало понад 10 мільйонів чоловік з 85 країн світу.
  З метою створення в музеї окремої виставкової експозиції, щодо надання українськими військовими фахівцями допомоги в'єтнамському народу під час війни, І.П. Віковану були вручені перші експонати (прапор, фото, книги). У свою чергу, в'єтнамські колеги запевнили керівництво музею, що у подальшому візьмуть участь у наповненні експозиції.

 

       

   Крім того, за значний внесок в розвиток ветеранського руху в Україні, а також військово-патріотичне виховання молодого покоління, почесними грамотами були нагороджені президент Асоціації ветеранів В'єтнаму в Україні Нгуєн Ван Лоан та депутат Вишгородської міської Ради Виговський Валерій Павлович.

 

   

   Після завершення офіційної частини учасники заходу ознайомилися з експозиціями музею, присвяченими подіям 1943 року та участі вишгородців у АТО, оглянули музей-діораму «Битва за Київ. Лютіжський плацдарм», збудованого на честь 50-річчя визволення Києва.

 

      

 

     

   У подальшому, українські та в'єтнамські ветерани поклали квіти до Монументу «Символ Миру», Стели пам'яті, пам'ятнику buy propecia визволителям Києва та братської могили загиблих воїнів.

 

 

           

       

  Крім того, присутні мали змогу ознайомитися з виставкою зразків бойової техніки часів Другої світової війни, що розмістилася на заповідній території, а також польові оборонні споруди КСП 1-го Українського фронту – бліндажі та спостережні пункти командувача фронту генерала армії М.Ф.Ватутіна, генералів К.С. Москаленка, П.С. Рибалка та інші.

 

        

   Спілкуючись з гостями, І.П.Вікован наголосив, що в музеї також постійно створюються стаціонарні та пересувні виставки. На її території щороку відбувається ряд акцій по вшануванню пам'яті героїв Битви за Дніпро, мітинги, зустрічі ветеранів, прийняття присяги clomid online тощо.

   Під час неформального спілкування ветеранів ві clomid online тали українські та в'єтнамські артисти художньої самодіяльності.

 

                            

 

      

   Зустріч пройшла buy levitra в теплій, дружній обстановці і сприяла подальшому зміцненню дружби і співробітництва українських і в'єтнамських ветеранів війни, народів України та В'єтнаму.

 


   

   По завершенні зустрічі було зроблено спільне фото і директор Національного музею-заповідника подякував присутнім за плідну співпрацю і побажав, по можливості, щорічно проводити такі зустрічі.