Участь ветеранів ВСВВ в урочистих заходах з нагоди Дня Африки

 

 

   Щороку, 25 травня у світі відзначають День Африки, приурочений до дня заснування Організації Африканської Єдності (ОАЄ). Саме цього дня у 1963 році глави держав і урядів 30 незалежних країн Африки підписали Статут Організації під час конференції в м. Адіс-Абеба (Ефіопія).
   Цій даті була присвячена урочиста зустріч представників діаспор Африканських країн, що мешкають в Україні, дипломатичного корпусу цих країн, української громадськості.
Захід був організований Африканською радою в Україні та ректоратом Національного авіаційного університету (далі - НАУ) і проходив в актовій залі цього вишу.
    В урочистостях прийняли участь представники Всеукраїнський Спілки ветеранів війни, які брали участь у локальних війнах в різних країнах Африки (Ефіопія, Мозамбік, Ангола, Лівія, Сьєра Леоне та інші ) в кількості 30 осіб.
   З вітальним словом до учасників свята звернувся виконуючий обов'язки ректора НАУ Володимир Ісаєнко. Він розповів про діяльність закладу, навчальний процес, учасниками якого є і студенти з африканських clomid online країн.
   Промовистим був приклад успішного навчання в університеті випускника НАУ, а нині президента Ради ІКАО propecia online Олумуіва Бенард Аліу, візит якого до вишу відбувся днем раніше. Володимир Ісаєнко підкреслив, що останнім часом значно зросла кількість ділових зустрічей з представниками африканських країн. Так, наприклад, вже досягнуто домовленості про відкриття в Єгипті Єгипетсько-українського університету. І це тільки початок.
   Потім перед присутніми виступив Президент Африканської Ради в Україні Діалло Ісса Садіо, якому на святі була вручена пам'ятна медаль НАУ, як одному з видатних випускників.

 

Гостей привітали:
• Круть Володимир Олександрович - заступник начальника Управління міжнародного співробітництва Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

• Гордіенко Алла Іванівна - генеральний buy levitra директор Національної бібліотеки України для дітей.

 

У своїх промовах виступаючі поздоровили усіх присутніх с 54-ю річницею створення Організації Африканської Єдності.

     У подальшому перед присутніми виступали представники дипломатичних установ африканських країн в Україні: Марокко, Судану, Нігерії, Гани. Від Гани участь у святі взяли buy clomid члени парламенту цієї країни.
Серед промовців були і представники громадських організацій, які підтримують дружні ділові відносини з Африканською Радою в Україні.
   На завершення пройшло нагородження медаллю 15 – та річниця Африканського союзу, якої удостоїли представників дипломатичного корпусу Африки в Україні та 30 ветеранів локальних воєн у Африці – членів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни. Нагороди вручав Президент Африканської Ради в Україні Діалло Ісса Садіо.

 

 

 

 Після урочистого засідання відбувся концерт художньої самодіяльності представників Африканського континенту та друзів Африки, мистецька виставка народної та художньої творчості країн Африки.
Учасниками святкової програми стали викладачі та студенті НАУ, представники інших ВНЗ України, міністерств та відомств, buy priligy дипломатичних установ країн Африки, акредитованих в Україні, громадських організацій та друзів Африки.
   Гостей урочистого зібрання вітали ансамбль африканської музики «Моя мрія», балетно-спортивна студія Центру дитячої творчості «Шевченковець», лауреат міжнародних конкурсів, зокрема конкурсу Квітки Цісик, Антоніна Марцева, зразковий ансамбль «Шанс» Подільського палацу дітей та юнацтва. Від спілки татар України свою пісню подарувала Фатіма Єндаєва та інші учасники концерту.

 

Захід пройшов у теплій обстановці і сприяв поглибленню дружніх відносин українських ветеранів учасників локальних воєн з представниками дипломатичного корпусу Африканських країн та діаспор в Україні.