Участь делегації ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у міжнародному круглому столі, присвяченому Дню ветеранів Польщі

 

 

   Відповідно до плану роботи у період з 26 травня по 28 травня 2017 року на запрошення польської сторони відбувся візит делегації ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (далі - ВСВВ) до Польщі для участі у проведенні міжнародного круглого столу, який присвячений Дню ветеранів Польщі.
День ветеранів вважається одним із найбільш важливих подій року та щорічно проводиться в різних місцях Польщі.
   Основна мета проведення цього комплексу заходів є інформування суспільства про існуючі проблеми ветеранів та їх сімей, особливо про проблеми ветеранів, які отримали травми та поранення під час проходження військової служби.
   Польський день ветеранів відзначається разом з міжнародним днем ветеранів миротворців ООН, тому під час проведення заходів наголошувалася повага до ветеранів, як від діючих військовослужбовців, так і від місцевого населення.
   Основним виконавцем міжнародного заходу було Громадське об'єднання поранених та пошкоджених в місіях поза кордонів Польщі за підтримки Міністерства національної оборони Польщі, Міністерства внутрішніх справ Польщі та командування Польської батальйонної групи НАТО.
   У цьому році місцем проведення Дня ветерана було обрано м. Гіжіцько, де дислокується штаб 15 механізованої бригади. Протягом трьох днів було проведено низку різноманітних заходів, у яких також були задіяні мешканці Гіжіцко.
   У Дні ветерана взяли участь понад 250 польських ветеранів з усіх воєводств Польщі та делегації ветеранів від Чехії, Естонії та України, а також військовослужбовці збройних сил Польщі, США, Великобританії та Румунії.

 

  2017- 13

-2017 -11

 

 

   Україна була представлена делегацією, яка складалася з чотирьох ветеранів, по два з buy priligy Києва та Харкова, очолював делегацію Голова ВСВВ Володимир Попович.
У перший день Програмою заходу було передбачено відвідування стародавньої фортеці в   Твірдзе, где під час неформального спілкування учасників заходу привітав заступник Міністра національної оборони Польщі пан Бартоломій Грабси.
Делегація України була представлена заступнику Міністра національної оборони Польщі.     Під час зустрічі були обговорені питання подальшого розвитку співпраці у галузі ветеранського співробітництва між ветеранами України і Польщі та необхідності проведення обміну досвідом.Пан Бартоломій Грабси підкреслив, що польське керівництво високо цінує участь української делегації у даному заході та подякував за його buy levitra відвідування.

 

  2017- 22           

  2017- 24      Протягом другого дня було організовано польової виїзд на полігон, де пройшли змагання серед ветеранів у стрільбі зі стрілецької зброї (пістолет та автомат), які були присвячені пам'яті загиблого в 2011 році в Афганістані, під час виконання місії, сержанта Маріуша Дептули - військовослужбовця
15 механізованої бригади.
На полігоні також була проведена виставка діючих зразків військової техніки, де крім сучасної польської військової зброї, були разом з екіпажами представлені також основні зразки озброєння та техніки Польської батальйонної групи країн НАТО, зокрема із США, Великобританії та Румунії.

  По закінченню змагань на полігоні ветеранів-миротворців привітав Міністр національної оборони Польщі пан Антоні Мацеревіч, який урочисто нагородив велику групу ветеранів медалями за їх особисті заслуги при виконанні службових обов'язків за кордонами Польщі, а також вручив кубки переможцям змагань.
 Під час перебування на полігоні було проведено велику кількість спілкувань з представниками збройних сил Польщі та військовослужбовцями США, Великобританії та Румунії. Члени української делегації дали роз'яснення щодо ситуації на Сході України під час проведення антитерористичної операції та протидії російській агресії проти України.

  2017- 26

 

  Під час перебування на полігоні було проведено велику кількість спілкувань з представниками збройних сил Польщі та військовослужбовцями США, Великобританії та Румунії. Члени делегації дали роз'яснення щодо сітуації на Сході України під час проведення антитерористичної операції та протидії російській агресії проти України

 Основні урочисті заходи були проведені у неділю, 28 травня, на центральній площі міста, у присутності великої кількості місцевого населення.

  Церемонію відкрив командувач польської 15 механізованої бригади генерал-лейтенант Ярослав Громадзьінскі, який зачитав привітання ветеранам від Президента Польщі Анджея Дуди.
 Військові капелани трьох конфесій провели урочисту месу для ветеранів, військовослужбовців та місцевих жителів.
  Заступник Міністра національної оборони пан Бартоломей Грабси зачитав лист від Міністра Національної оборони пана Антоні Мацеревіча, в якому Міністр особливо наголосив, що про ветеранів необхідно пам'ятати не тільки по святах, але й кожний день.
Після цього заступник Міністра урочисто нагородив велику групу діючих військовослужбовців та ветеранів урядовими знаками та медалями.
  По закінченні церемонії польські військовослужбовці разом з військовослужбовцями Батальйонної групи НАТО buy clomid online урочисто пройшли парадним розрахунком перед ветеранами та місцевими мешканцями.
  На завершення комплексу заходів було організовано пікнік для присутніх ветеранів та концерт.
  Українська делегація, яка несла прапор України, була об'єктом посиленої уваги місцевого населення Гіжіцко, представники якого постійно підходили до членів нашої делегації buy propecia із різними питаннями щодо ситуації на Сході України, виказували підтримку діями України та дякували за відвідування ветеранського заходу.

                                           

   

  

  Візит української делегації пройшов в теплій, дружній обстановці і сприяв подальшому зміцненню дружби і співробітництва українських і польських ветеранів війни, народів України та Польщі.