Участь делегації Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у заходах в Черкаській області

 

 

     Відповідно до плану роботи делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (далі–ВСВВ) у складі 16 активістів організацій ветеранів війни у В'єтнамі, Афганістані, Анголі, Ефіопії, Київської організації миротворців, організації ветеранів 1-ї Армії в період з 4 по 6 серпня 2017 року відвідала Черкаську область.
4 серпня 2017 року, по дорозі до Черкас, делегація відвідала м.Канів. Там були покладені квіти до могили воїнів-визволителів, до могили А.Гайдара. На Чернечій горі ветерани ВСВВ вклонилися Великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку та поклали квіти до його могили.

 

 

        Крім того ветерани відвідали Тарасову світлицю – хатину-музей на території Шевченківського національного заповідника. Це перший музей, присвячений життю і творчості Т.Г.Шевченка започаткований Василем Гнилосировим наприкінці ХІХ століття і оновлений 3 серпня 1991 року.

 

 

 

    5 серпня 2017 року члени делегації в Черкасах віддали шану пам'яті загиблим і поклали квіти до Меморіалу загиблим в Афганістані, пам'ятнику генералу Момоту, загиблому в АТО, а також до меморіалів загиблим воїнам під час визволення Черкас на Пагорбі Слави.

 

 

     

 

 

     Надалі в приміщенні міського краєзнавчого музею відбувся круглий стіл на тему: «Роль та місце ветеранських об'єднань у вирішенні завдань соціально-правового захисту ветеранів та розвитку ветеранського руху».

     У засіданні круглого столу взяли участь члени делегації ВСВВ, представники Організацій ветеранів війни та військової служби 41-ї гвардійської танкової дивізії та інших ветеранських організацій м. Черкаси, у тому числі buy clomid online ветерани АТО.
     Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників АТО (далі-Служба) представляли помічник Голови Служби Батенко В.І. та представник Служби в Черкаській області учасник АТО Лугеря С.О.
Учасники круглого столу обмінялися досвідом роботи, наголосили на необхідності поєднання зусиль ветеранів війни різних поколінь, більш активної роботи по патріотичному вихованню молоді на кращих традиціях збройних захисників Вітчизни.
    У подальшому учасники круглого столу приєдналися до ветеранів 41-ї гвардійської танкової дивізії і взяли участь в урочистому заході, присвяченому 75-ї річниці дивізії.
У великій залі одного з Палаців культури міста зібралися ветерани дивізії, ті, хто з 1946 по 1990 рік служили в ній. Прибули члени їхніх сімей, воїни гарнізону, levitra online представники громадськості, журналісти місцевого телебачення та друкованих ЗМІ.

 

 

 

   Сценарій заходу був насичений і історичними споминами про бойовий шлях дивізії (а вона однією з перших визволяла Україну, пройшла від
с. Мілове на Луганщині через Корсунь-Шевченківську битву до Молдови), і buy propecia привітаннями від місцевої влади та ветеранських організацій, а також виступами артистів та дитячих колективів.
   Від імені Президії Ради ВСВВ присутніх привітав Шамрай Віктор Іванович. Він розповів про діяльність Спілки, представив ветеранів дивізії, які прибули у складі делегації та вручив Почесні грамоти ВСВВ активістам ветеранської організації дивізії.

 

 

   6 серпня 2017 року делегація Спілки разом з з ветеранами 41-ї гвардійської Корсуньско-Дунайської дивізії відвідали м. Корсунь-Шевченківський. Там ветерани поклали квіти до могили воїнів, які загинули визволяючи місто. Біля пам'ятника відбувся невеликий мітинг, під час якого, зокрема, своїми спогадами поділилися ветерани Другої світової війни Тепленко В.В. та Гройсман Ц.Я., які мешкають в Корсунь-Шевченківському.

 

 

А у приміщенні Районної ради організації ветеранів України про роботу корсунських ветеранів гостям розповіла Голова Ради Компанієць Т.С.
У подальшому члени делегації відвідали музей Корсунь-Шевченківської битви, в багатій експозиції якого є і матеріали про участь 41-ї дивізії в цих боях.

 

    

 

 

 

В той же день делегація повернулася до Києва.

   Участь акти buy priligy вістів Спілки у круглому столі та урочистих заходах, спілкування з ветеранами війни, військової служби тв учасниками АТО Черкащини сприяли розвиткові співпраці нашої Спілки з регіональними ветеранськими організаціями в роботі щодо соціально-правового захисту ветеранів та патріотичного виховання молоді.