Участь делегації ВСВВ у щорічній зустрічі Чернігівського земляцтва (м. Київ, 12 січня 2018 року)

 

      12 січня 2018 року делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Спілки Володимиром Поповичем взяла участь в традиційній, щорічній зустрічі Чернігівського земляцтва, яка проходила у Міжнародному виставковому центрі і була присвячена 22-й річниці утворення ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво».

 

 

 

  

 

         Присутні мали змогу ознайомитися з матеріалами фотовиставки з життя земляцтва за 22 роки його існування, що були розміщені у холі, а також міні-виставками провідних музеїв Чернігівщини, творів народних майстрів і аматорів мистецтва області та столиці.

 

   

 

 

       Для гостей та учасників зібрання виступали:
 дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат buy levitra премії імені Григорія Верьовки та літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» Сосницького районного будинку культури;
 дипломанти конкурсу «Поліське коло», учасники багатьох Всеукраїнських конкурсів, переможці телевізійного конкурсу «Фольк-music» – ансамбль української народної пісні села Антонівка Варвинського району «Антонівчанка»;
 дипломанти конкурсу «Фольк-music» колектив художньої самодіяльності Подільського buy priligy online сільського будинку культури Срібнянського району «Подоляни».

 

 

 

 

         В ході заходу відбулося дружнє спілкування ветеранів з головою Ради земляцтва Віктором Ткаченко, членом Ради, головою об'єднання ветеранів війни, учасників бойових дій і миротворців Сергієм Кудіним, головою Чернігівської обласної ради Ігорем Вдовенко, очільником облдержадміністрації Валерієм Кулічем, представниками районних рад та державних адміністрацій Чернігівської області.

 

 

 

           Крім того, серед поважних гостей були buy clomid присутні народні депутати України, депутати обласної ради, відомі діячі культури, науки і мистецтва родом із Придесення.
Основними питаннями, які обговорювалися під час неформального спілкування були:
- вдосконалення роботи з ветеранами воєн з питань соціального захисту, допомоги людям похилого віку,
- вшанування пам'яті полеглих воїнів на чернігівській землі та чернігівцям, що загинули на території інших держав.
        Особливу увагу було приділено волонтерському руху, допомозі землякам-чернігівцям, що відстоюють територіальну цілісності України на Донбасі та адаптації воїнів, що повернулися з зони АТО.
Розпочалося зібрання під проникливий спів народного артиста України, Лауреата Національної премії України імені Т.Шевченка, відомого кобзаря-лірника Василя Нечепи.
Учасники урочистостей вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та переглянули відео і згадали імена усіх 162 воїнів АТО з Чернігівщини, які загинули у неоголошеній війні на сході України, учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні.

 

 

    

 

      Далі присутні у залі переглянули документальний фільм «Пізнай свій край», де розповідається про історію та культуру Чернігово-Сіверщини, а також про основні напрями роботи, досягнення та здобутки в діяльності Товариства "Чернігівське земляцтво" та усіх його районних підрозділів, у тому числі і ветеранського відділення.

 

 

buy clomid online        За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, активну просвітницьку і громадську діяльність, що сприяє підвищенню ролі та авторитету Чернігівщини в Україні Ігор Вдовенко та Валерій Куліч вручили голові Ради земляцтва Віктору Ткаченку відзнаку «Почесний громадянин Чернігівської області». Цю почесну нагороду присвоєно Віктору Вікторовичу відповідно до рішення Чернігівської обласної ради від 7 грудня 2017 року.

 

 

 

 

      У свою чергу Віктор Ткаченко подякував усій Чернігівській громаді за довіру, підтримку та високу оцінку його діяльності. Адже дійсно багато хто з присутніх забезпечував і продовжує забезпечувати активну діяльність земляцтва, у тому числі з питань розвитку ветеранського руху.

       За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм очільник представницького органу Чернігівщини вручив почесну грамоту обласної ради директору Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, члену Прилуцького відділення ГО «Товариство Чернігівське земляцтво» Олегу Шекері.

 

        З вітальним словом до присутніх звернувся також і народний депутат України Олег Ляшко. Він дав високу оцінку діяльності «Товариства «Чернігівське земляцтво» і побажав її керівнику ще багато років радувати своєю роботою.

 

      Офіційна частина зборів завершилася підписанням Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Радою «Товариства buy propecia «Чернігівське земляцтво».

 

 

Після цього розпочалися дружні зустрічі земляків по куренях.

 

 

        Члени нашої Спілки виразили щиру вдячність Віктору Ткаченко і Сергію Кудіну за організацію такої теплої зустрічі з «Чернігівським земляцтвом» та сподівання на подальшу плідну співпрацю по розширенню ветеранського руху в Чернігівській області.