Участь делегації ВСВВ у меморіальному заході з нагоди 100-річчя бою під Крутами

 

         Делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни спільно з товариством «Чернігівське земляцтво» в м. Києві здійснила 29 січня 2018 року поїздку до села Пам'ятне Борзнянського району Чернігівської області де взяла участь у меморіальному заході з вшанування пам'яті юних захисників Української держави, які 100 років тому загинули боронячи Київ від більшовицької навали.

 

 

 

        29 січня 1918 року на залізничній buy priligy платформі в Крутах перебувало до 520 українських вояків, юнаків і студентів, озброєних 16 кулеметами та однією гарматою. Росіяни вдесятеро переважали, мали бронепотяг та артилерію.
       Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну, прикладом для сьогоднішніх захисників незалежності та територіальної цілісності нашої держави.
       Зараз, коли відбулася окупація і анексія частини території України, ті подвиги, які вже здійснило нове покоління молоді, по-іншому дозволяють поглянути і на історію 100-річної давнини.
       Ветерани та присутні гості мали змогу відвідати оглядові екскурсійні вагончики, а також додаткові військово-історичні експозиції та виставки, які були розгорнуті.

 

 

 

     У подальшому була продемонстрована літературно-мистецька композиція, присвячена вшануванню пам'яті Героїв Крут та члени делегації взяли участь у церемонії покладання квіти до Меморіалу "Пам'яті героїв Крут".

 

 

Офіційна частина заходу розпочалася з поминальної літії в пам'ять про загиблих за рідну землю.

 

Після завершення поминальної літії пройшов мітинг з нагоди відзначення buy clomid 100-річчя бою під Крутами та вшанування пам'яті Героїв Крут, який закінчився урочистим проходженням військовослужбовців та ліцеїстів.

 

На завершення дійства відбулася buy propecia online патріотична концертна програма.

 

 

Крім того гості та учасники buy clomid заходу мали змогу покуштувати смачного куліша та випити гарячого чаю.

       Відокремлені підрозділи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у Харкові, Львові, Чернігові та Чернівцях також взяли участь у заходах присвячених
100-річчю бою buy levitra під Крутами.

      Захід пройшов на належному рівні, з високим піднесенням і патріотизмом та сприяв активізації роботи ветеранських структур щодо військово-патріотичного виховання молодого покоління.