Участь делегації ВСВВ в меморіальній церемонії «Шість мільйонів сердець», присвяченій Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту

 

       На запрошення Європейського форуму України та Об'єднання ветеранських груп по зв'язках ветеранами Ізраїлю група активістів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Ради ВСВВ генерал-майором запасу Поповичем В.В. взяла участь у Меморіальній церемонії «Шість мільйонів сердець», яка відбулася 30 січня 2018 року у Національному палаці мистецтв «України».


Довідково: Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2005 році. Відзначається щорічно — 27 січня, саме цього дня 1945 року були визволені в'язні найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
На державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році. У цей день у містах і селах України відбуваються мітинги пам'яті, відкриваються тематичні виставки в музеях і бібліотеках, проводяться круглі столи та вечори пам'яті в школах.

         Меморіальна церемонія «Шість мільйонів сердець» була проведена з метою вшанування тих, хто вижив, випробувавши на собі всі жахи війни, розмова про дбайливе ставлення до пам'ятних сторінок історії, аби в майбутньому не відбулось повторень трагедії масового знищення людей.

 

 

                                                                    buy clomid                                                                                         

                                             

 Захід відкрив скрипковий квартет "Cordes".

   У церемонії взяли участь представники центральних органів влади, глави дипломатичних місій Ізраїлю, Франції, Литви, Норвегії та інших, громадських організацій, єврейської діаспори, колишні в'язні гетто та концтаборів, а також Праведники народів світу та багато інших.

      Програмою заходу було передбачено запалення шістьох свічок на згадку про 6 млн. загиблих євреїв у роки Другої світової війни.
Першу свічку запалив і виступив перед присутніми Міністр культури України Євген Нищук. Він також оголосив звернення від Прем'єр-Міністра України В.Б.Гройсмана.

      «Ця трагедія назавжди увійшла у людську свідомість як сторінка історії під назвою: лихоліття нацистського терору. Пам'ятаючи жахливі злодіяння гітлеризму, ми з великою відповідальністю ставимось до збереження міжнаціонального миру та існуючих в Україні принципів толерантних взаємин між представниками різних національностей та віросповідань», - сказав Міністр культури України Євген Нищук.

 

    Виступаючи перед присутн buy priligy іми Надзвичайний і Повноважний Посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковські зазначив, що Голокост став серйозним викликом основам цивілізації, його безпрецедентний характер завжди матиме загальнолюдське значення.

Надзвичайний і Повноважний Посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковські запалив другу свічку.

0046 

    

Третю свічку запалили представники громадських організацій. Від імені Асамблеї національностей України виступив Ровшан Тагієв.

 

                  Четверту свічку запалили представники дипломатичного корпусу.

 

        Від імені дипломатів перед присутніми виступили Надзвичайний і повноважний Посол ФРН в Україні пан Райхель та buy generic propecia online представник Посольства США в Україні.

 

 

 

    П'яту свічку запалили Голова київської Асоціації праведників buy clomid народів світу Софія Ярова та Голова Асоціації жертв фашистських гетто та концтаборів Борис Забарко.

 

                      

Шосту свічку запалили buy levitra представники європейських молодіжних організацій в Україні.

 

 

  

   В рамках програми театральна майстерня народного артиста України Миколи Рушковського презентувала виставу «Це ми ..»