Проведення Всеукраїнською Спілкою ветеранів війн практичного семінару «Подолання стресу через тіло для учасників АТО»

 

 

     1 лютого 2018 року за сприяння та безпосередньої участі Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у Київському міському Палаці ветеранів відбувся практичний семінар "Подолання стресу через тіло для учасників АТО".
Захід відкрив Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Попович Володимир Васильович.
       У вступному слові він відмітив, що наразі, подолання наслідків бойового стресу є актуальною задачею для наших військовослужбовців у зв'язку з бойовими зіткненнями на Сході України.
Перед учасниками семінару виступила психотерапевт Галіт
Серебреннік-Хай (Держава Ізраїль), яка на запрошення і за пропозицією Всеукраїнської Спілки ветеранів війни підготувала та провела цей захід.

 

 

 

    Окрім військовослужбовців та військових психологів у залі були присутні фахівці, які працюють з цивільним населенням, адже до організації семінару підключилося партнерське ГО «Простір Безпеки».
Учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з основними положеннями buy clomid та алгоритмами травматерапії Пітера Левіна та знайшли корисні відповіді на низку актуальних питань:
 чому дикі тварини ніколи не страждають на ПТСР, хоча їхнє життя проходить у боротьбі та небезпеці?
 що означають «флешбеки» та як їх враховувати для зцілення наслідків травми?
 як шукати ресурси для подолання наслідків стресу?

Довідка: Метод Пітера Левіна, американського психотерапевта – біопсихологічна терапія, спрямована на подолання проблем ПТСР та спирається на найновіші наукові висновки з питань травматології, біології, неврології, психології, теорії прихильності та фізіології, може бути інтегрована у всі buy propecia online терапевтичні методи і опановується по всьому світу.
«Флешбеки» використовуються в сучасній психіатрії для характеристики одного з феноменів посттравматичного стресового розладу (ПТСР), який buy priligy проявляється в раптовій появі в свідомості людини пережитих раніше стресових ситуацій.

    Інформація, що розглядалась та обговорювалася під час семінару викликала велику зацікавленість у присутніх та сприяла підвищенню їх професійного рівня.
По завершенні роботи семінару Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор Попович В.В. висловив щиру вдячність психотерапевту Галіт Серебреннік-Хай, яка знайшла час і можливість на запрошення Всеукраїнської Спілки ветеранів війни підготувати та провести цей захід, та вручив їй Подяку Спілки.

 

 

    З+ахід buy clomid пройшов на високому професійному та методичному рівні, сприяв підвищенню майстерності та навичок практичних психологів, які працюють з ветеранами війни.