Участь ветеранів ВСВВ в урочистому прийомі Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні з нагоди державного свята «ТЕТ»

 

       На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пана Нгуен Ань Туана та аташе с питань оборони старшого полковника Нгуен Дінь Фука ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни взяли участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята «ТЕТ».

 

       В урочистостях взяли участь представники дипломатичного корпусу, члени товариства «Україна-В'єтнам», українські ветерани в'єтнамської війни, представники в'єтнамської діаспори з різних регіонів України, учні спеціалізованої школи № 251 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва ім. Хошиміна, а також молодіжні колективи художньої самодіяльності
шкіл м. Васильків.
      Офіційну частину розпочав Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пан Нгуен Ань Туан який розповів про стан співробітництва між нашими країнами в різних галузях, у тому числі і співпраці між громадськими організаціями України та СРВ та окреслив перспективи їх подальшого розвитку та поглиблення.
   Окремо, пан Нгуен Ань Туан привітав присутніх на заході українських ветеранів, які у важкі роки війни приїхали до В'єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини, висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг та високий професіоналізм, а також подякував за надану підтримку і допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час.
      Після завершення офіційної частини українські ветерани в'єтнамської війни мали можливість у дружній та неформальній обстановці поспілкуватись зі своїми в'єтнамськими колегами, які об'єднались в Асоціацію ветеранів В'єтнаму в Україні і на сьогоднішній день проживають в різних регіонах, згадати ті важкі і незабутні часи та пом'янути загиблих і визначити шляхи подальшої співпраці.

 

buy clomid            

              propecia online  На завершення було зроблено спільне фото на пам'ять.

 

    У подальшому відбулися виступи українських та в'єтнамських колективів художньої самодіяльності. Свою майстерність levitra online показали як дорослі виконавці, так і школярі з Києва та Василькова. 

 

            

 

 

                                    

  Захід пройшов на високому рівні та сприяв подальшому розвитку братніх дружніх стосунків між народами та buy priligy online ветеранськими організаціями двох країн.