Проведення Харківським відокремленим підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

    15 лютого наша країна відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До цієї категорії ветеранів відносяться українці, які брали участь у локальних війнах в Китаї, Кореї, В'єтнамі, майже у всіх африканських країнах і звичайно в Афганістані. С перших днів незалежності Україна проголосила себе, як миротворча держава і наші вояки активно брали участь у миротворчих місіях і операціях, стояли на лінії вогню між воюючими сторонами на теренах колишньої Югославії, Лівані, Іраку, Сьєра-Леоне, Ліберії та багатьох інших країнах.
  Де б наші воїни не перебували, вони скрізь демонстрували високий професіоналізм, чесність, доброзичливість та добропорядність по відношенню до місцевого населення.
    Відокремлені підрозділи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни в усіх регіонах України провели ряд заходів, приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
     Так, у Харківському історичному музеї ім. М. Ф. Сумцова відбулась зустріч представників загонів юних миротворців шкіл м. Харкова з учасниками бойових дій на території Ефіопії, В'єтнаму, Афганістану та Сьєра-Леоне.
   З вітальними словами від імені колективу музею звернувся Б.А.Івченко, а від імені ветеранів виступив голова громадської організації «Ветерани та інваліди локальних війн» полковник запасу М. М. buy clomid online Свєтлов. Під час проведення заходу були розглянуті основні бойові конфлікти на території інших держав, у яких брали участь наші співвітчизники, у т. ч і у складі миротворчих місій. Перед школярами виступили учасники бойових дій: І.О. Плішенко, В.І. Кот, С.А. Самойлов та інші.

 

00157

Представники загонів юних миротворців із різних районів і шкіл міста слухають розповіді ветеранів локальних війн, миротворчих місій та операцій

 

00158

Виступ учасника війни у Афганістані Віктора Кота
 

 

00159

Виступ учасника миротворчої місії ООН у Сьєра-Леоне Сергія Самойлова

 

00161

Виступ членів миротворчого руху з вітальним словом до ветеранів, учасників бойових дій на території інших країн

    На згадку про зустріч та в знак поваги до працівників музею ветерани-миротворці подарували музею книгу «Миротворча діяльність українського війська»

 

00162

 

     І, як стало вже традицією, у buy propecia місті Харкові в цей день вручають посвідчення юного миротворця самим достойним учням, які пройшли певний конкурсний відбір на право носити це почесне звання.

 

00163

Сергій Самойлов вручає посвідчення юного buy priligy online миротворця
 

   

    Зах buy levitra ід був спрямований на збереження пам'яті про ветеранів - учасників бойових дій на території інших країн та формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості у дітей та молоді на прикладах героїчних вчинків старшого покоління, які з честю представляли нашу державу і український народ в цілому на теренах інших країн.