Проведення Харківським відокремленим підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни зустрічі юних миротворців-харківських школярів з представниками місії ОБСЄ

 

 

     За ініціативи Харківського відокремленого підрозділу Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Харкова, під час засідання Клубу юних миротворців, відбулася зустріч юних миротворців Харківської міської організації учнівського самоврядування з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ, які працюють в Україні на запрошення Уряду України.

00173

В ході зустрічі поважні гості презентували buy propecia online роботу місії ОБСЄ в Україні, розповіли про мету та основні сфери діяльності організації, роботу спостерігачів, щодо виконання завдань забезпечення безпеки та співробітництва в Європі. Особливу увагу присутніх викликали розповіді представників місії про їх діяльність на Донбасі.     

 

00174

     

  Юні миротворці провели для гостей екскурсію по музею юних миротворців, що працює на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, презентували buy levitra online виставку «Те, про що важко сказати», світлини якої розповідають про долю дітей-переселенців із зони АТО, представили проекти «Діти Харкова за мир», «Алея миру», «Фарби миру», «Блакитні берети», які реалізовані в міському масштабі за ініціативи юних миротворців, закладів освіти та ветеранів миротворчих місій і операцій.
    Представники місії ОБСЄ в Україні високо оцінили діяльність юних миротворців м. Харкова щодо buy clomid online поширення ідей толерантності, миротворчості та волонтерства, подарували учням пам'ятні сувеніри та висловили сподівання на подальші зустрічі у форматі «круглого столу» для обговорення питань захисту прав дітей, розбудови демократії, поваги різноманітності, гендерної рівності, торгівлі людьми, урегулювання кризових ситуацій.

00175

00175

   

 Цей захід ще раз засвідчив, що ми, українці - buy priligy миротворчий народ і завжди прагнули та прагнемо до миру. Ми щиро вдячні представникам різних країн Європи, за ту допомогу, яку вони надають нам задля здобуття перемоги на Донбасі по відстоюванню територіальної цілісності країни.