Участь активістів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у зустрічі з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером та акторами фільму "Кіборги"

 

 

     1 березня 2018 року активісти Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, на запрошення Громадської організації «Громадський рух «Жіноча сила України», взяли участь у зустрічі з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером фільму "Кіборги" Ахтемом СЕЇТАБЛАЄВИМ та акторами цієї стрічки, прем'єра якої відбулася 7 грудня 2017 року.

 

00177

     

     Захід проходив в актовій залі Київської православної богословської академії УПЦ КП (далі- КПБА ).

Довідка: основа фільму «Кіборги» - це історія, яка розгортається у вересні 2014 року впродовж двотижневого чергування в Донецькому аеропорту одного батальйону. Добровольча група вперше приїздить до гарячої точки, яку вже чотири місяці обороняють нашi вiйськовi, та віч-на-віч стикаються зі страшним обличчям вiйни. Захищати її стають не лише професійні військові, а й добровольчі підрозділи.
Це зіткнення - безумовний виклик для всього свiту. Воно стало початком формування нової самоiдентифiкації Громадян України.
Під час та після трагiчного iсторичного моменту виник силует Нової Країни, яка шанує свою державність; під час нього люди почали створювати Міф про Нових Героїв - безстрашних, готових здійснити неймовiрне заради близьких, рідних і України.

       Захід розпочався з вшанування пам'яті хвилиною мовчання загиблих воїнів, що загинули на сході України, захищаючи її територіальну цілісність.

 

 00178

     

     Зустріч відкрив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, який у своєму слові підкреслив важливі риси, якими наділені українські захисники. «Якщо людина по-справжньому любить свій народ і свою Батьківщину, то вона не боїться ніяких випробувань, стає безстрашною і непереможною. Саме такою любов'ю переповнені серця наших героїв, які продемонстрували надлюдські, я б сказав надприродні, можливості, через що сам ворог прозвав їх «кіборгами», - зазначив митрополит.
     Також buy clomid до присутніх в залі звернувся голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

     Учасники заходу мали можливість переглянути уривок з фільму «Кіборги», після чого відбулось спілкування з учасниками бойових дій у clomid online Донецькому аеропорті та акторами фільму.

 

 00179

   

     Режисер фільму «Кіборги» Ахтем Сеїтаблаєв в деталях розповів, як створювалась ця стрічка. Своїми власними історіями та досвідом поділилися також актори фільму В'ячеслав Довженко (позивний «Серпень»), Роман Ясиновский («Гід»), Андрій Ісаєнко («Субота»).

 

 00181

 

00182

 

 

       Під час зйомок фільму кіношників консультували військові, buy propecia зокрема, заступник командира 93-ї ОМБр, український воїн, який брав участь у важких боях за Донецький аеропорт у вересні 2014 року Кирило Недря «Доцент».
     Цього вечора Кирило також був присутн priligy online ій на зустрічі з викладачами і студентами КПБА і ділився своїми спогадами боїв за аеропорт.
      Як пояснюють автори, образи героїв – збірні. Їх прототипами стали реальні кіборги, чиї історії були художньо втілені у сценарії до фільму. За словами режисера Ахтема Сеїтаблаєва, всього на головні ролі пробувалися близько 150 акторів.
Понад три години в актовій залі levitra online КПБА продовжувалось душевне спілкування вихованців духовної академії з «кіборгами».
     Студенти КПБА та гості ставили режисеру та акторам запитання, мали можливість отримати в подарунок плакати та флаєри з автографами акторів, робили спільні фото на згадку про цю зустріч.

 00183

 

00185

 

00184

 

На завершення зустрічі була зроблена спільна світлина.

 

 

 

00186

       

         Порядок та безпека заходу були організовані та забезпечені активістами Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з майором запасу Полтавцем В.М. за щодо отримали подяку від організаторів цієї зустрічі.