Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Історія

Історія

Всеукраїнська Спілка ветеранів війни (до 2010 року - Міжнародний український Союз учасників війни - МУСУВ, а до листопада 2014 року Всеукраїнський Союз учасників війни) був створений 12 листопада 1991 року і є правонаступником українських секцій Радянського комітету ветеранів війни (РКВВ).

  Станом на 01.01.2015 року чисельність Союзу становить - 219698 осіб, з них: учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, локальних конфліктів і миротворчих операцій - 82967; учасників війни - 69726; інвалідів війни та локальних конфліктів - 50027; ветеранів військової служби - 16117; ветеранів війни та жителів блокадного Ленінграда - 183; вдів загиблих в 1941-1945р.р. і локальних конфліктів - 678.
  Півстоліття тому Спілка утворився як фронтове братство з метою зберегти і передати спадкоємцям його священні традиції.

  Зі скороченням чисельності ветеранів Вітчизняної війни їх місце замінюють ветерани локальних війн і військових конфліктів, а також ветерани служби в гарячих точках, ті, хто служив в Заполяр'ї, пісках Середньої Азії, брав участь у випробуваннях нової техніки, ядерної зброї і т.п. В останні роки ряди Союзу поповнюються воїнами-миротворцями. Ветерани ВСВВ об'єднані в 360 організаціях - обласних, районних, міських, первинних, а також в об'єднаннях за видами збройних сил і родів військ.

  Основними завданнями Спілки відповідно до Статуту є: захист прав та інтересів ветеранів, героїко-патріотичне виховання молоді, увічнення пам'яті загиблих, захист правди про Велику Вітчизняну війну, зміцнення зв'язків з ветеранами зарубіжжя.

  У 1993 році Спілка buy clomid online сталі дійсним членом Всесвітньої федерації ветеранів війни. У 1992 році він оформив своє членство у Світовій організації федерації борців Опору і антифашистів, з якої наші ветерани - підпільники, партизани, в'язні гітлерівських таборів і раніше мали тісні зв'язки.

 За роки buy propecia online існування Спілка підтримувала контакти (брав і відправляв делегації, обмінювався інформацією, надавав і отримував правову допомогу, проводив спільні заходи і т.п.) з багатьма організаціями ветеранів країн світу. Найбільш живі стосунки підтримувалися з ветеранами Росії, Словаччини, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Азербайджану, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Греції. Більш ніж з двадцятьма закордонними організаціями укладено договори про спільну співпрацю.

  Щорічно ветерани України брали участь в заходах, присвячених buy levitra online героїчній обороні Москви, Ленінграда, Сталінграда, боїв на Курській дузі. Крім того, ветерани відзначали в Білорусі, Німеччині та Ізраїлі ювілейні дати.

     З 25 по 29 травня 2011 за ініціативою Спілки в Києві було проведено XXII засідання Постійної комісії Всесвітньої Федерації ветеранів з європейських справ. На засіданні були присутні делегати 24-х держав Європи та Африки.

  У свою чергу Спілка систематично запрошує на свята і buy priligy online знаменні дати учасників боїв за Україну з інших країн, підтримує постійний зв'язок з військовими аташе, акредитованих в Україні.

  Спілка підтримує тісні дружні зв'язки з Посольством СРВ в Україні та ветеранами В'єтнаму. За період 2009-2014 років понад 120 активістів Спілки - українських ветеранів війни у ​​В'єтнамі відвідали СРВ.

  Триває активний процес організаційного зміцнення Спілки. За останні три роки до складу ВСВВ увійшли 5 обласних організацій ветеранів війни у ​​В'єтнамі, Міжрегіональна (м.Калуш) і Київська міська організація «Союз ветеранів Анголи,« Союз ветеранів Мозамбіку », Київська. Харківські організації ветеранів-миротворців.