Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Орган управління

Органи управління

     Вищим керівним органом  Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ) є з'їзд, що скликається один раз на чотири роки за участю делегатів, обраних конференціями регіональних організацій та колективних членів Спілки за нормами представництва, визначеними Президією та затвердженими Радою Спілки.
     Позачергові з'їзди скликаються рішенням Ради Спілки, а також можуть бути скликані Радою за вимогою не менш ніж половини регіональних організацій Спілки.
   Для вирішення окремих термінових питань, що входять виключно до компетенції вищого керівного органу, може скликатися (Радою Спілки за ініціативою Президії) конференція Спілки.
     У період між з'їздами й конференціями вищим колективним органом управління Спілкою є Рада, що обирається з'їздом або конференцією.
    Рада збирається на пленарні засідання в міру необхідності, але не рідше як раз на рік.
    На своєму першому після чергового з'їзду чи конференції, пленарному засіданні Рада визначає кількісний склад та обирає членів Президії Ради.
   Із складу Президії обирається Голова Ради, його перший заступник, заступники Голови та відповідальний секретар Ради.
Президія Ради виконує функції вищого керівного органу Спілки у періоди між пленарними засіданнями Ради.

        Президія та виконавчий апарат ВСВВ здійснюють свою повсякденну діяльність у приміщеннях № 110, 115, 116 на першому поверсі Київського міського Палацу ветеранів, за адресою: вул.. Бастіонна, 11.
          Організація забезпечена необхідними робочими місцями на buy levitra online 10 працівників, меблями, комп'ютерною та периферійною технікою і засобами зв'язку, які належать організації.

 

 Керівництво ВСВВ

 

 Попович Володимир Васильович

 0003

Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ).       Генерал – майор у відставці.
Народився 26 вересня priligy online 1954 року в селі Гільці Чорнухинського району Полтавської області.
Освіта вища – закінчив, Київське вище танкове інженерне училище -1976 clomid online р, Військову академія Бронетанкових військ - 1986 р. Національну академія оборони України -1999 р.
Військову службу в Збройних силах почав командиром в buy propecia online зводу по ремонту бронетанкової техніки. Служив на різних посадах полку, дивізії, армійського корпусу, оперативного командування. Службу закінчив заступником командувача з озброєння Західного оперативного командування .
Учасник бойових дій.                                  У період з 1978 по 1981 рік приймав участь у бойових діях в Ефіопії.
     Перебуваючи в Збройних силах України здійснював підготовку контингенту миротворчих сил: Ліван (2000 р.), Косово (2002 р.), Кувейт (2003 р.), Ірак (2003-2004 р.). Сформував 4-й окремий ремонтний батальйон (2000 р) і 20-й окремий вертолітний загін та ввів їх до складу миротворчого контингенту місії ООН у Сьєра-Леоне.
      Приймає активну участь у ветеранському русі учасників бойових дій та військово-патріотичному вихованні молоді.
      З 2009 року голова Київської регіональної організації миротворців.
     7 грудня 2016 року Конференцією ВСВВ обраний Головою Ради ВСВВ.

 


Шамрай Віктор Іванович

 
image-0.02.01.269-V 1Перший заступник Голови Ради ВСВВ, Полковник у відставці. Народився 28.08.1951 року в місті Черкаси в родині військовослужбовця Освіта – вища, закінчив Харківський політехнічний інститут в 1974 році, Військово-політичну академію в 1986 році, Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації Академії ЗС України у 1995 році. В Радянській Армії проходив службу від лейтенанта до полковника на посадах від командира танкового взводу до заступника начальника відділу політичного управління округу. Учасник бойових дій в Республіці Афганістан у 1980-1982годах. У Збройних Силах України служив в органах виховної роботи. Звільнився в запас у 2002 році з посади заступника начальника Головного управління виховної роботи Міністерства оборони України. Працюючи в Державному комітеті у справах ветеранів у посадах начальника відділу та директора департаменту по роботі з ветеранами підтримував тісний зв'язок з громадськими організаціями ветеранів. З 2010 року - член Ради ВСУВ, з березня 2012 року – виконуючий обов'язки Першого заступника Голови Ради ВСУВ. 25 вересня 2012 року IV Конференцією ВСУВ затверджений на цій посаді. Нагороджений Орденом «За службу Батьківщині в ЗС СРСР» III ст. в 1982 році, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України у 2010 році, 20 державними і громадськими медалями.

 Членства в інших громадських організаціях немає.

 

Панов Валерій Григорович

 

P1010006 Заступник Голови – відповідальний секретар Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни. Полковник у відставці. Народився 17 buy clomid online жовтня 1934 року в сім'ї військовослужбовця. Військову службу починав у навчальному полку. Згодом закінчив військове інженерне училище і Військову Академію ім. Ф. Е. Дзержинського.Проходив службу на різних посадах від начальника станції радіоконтролю до начальника першого відділу ОМУ штабу СГВ. З квітня 1966 по вересень 1967 року виконував інтернаціональний обов'язок у ДРВ, старший групи радіотехнічної розвідки. З квітня по серпень 1986 року брав безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. Має державні нагороди СРСР, В'єтнаму, Лаосу, Польщі, Словаччини, України і РФ.Зробив істотний внесок у справу захисту соціальних прав ветеранів, патріотичного виховання молоді, увічнення пам'яті воїнів, полеглих у роки     Великої Вітчизняної війни.

 Членства в інших громадських організаціях немає.