Круглий стіл з питань соціальної адаптації учасників збройних конфліктів

 

 14-16 грудня 2016 року у м. Харків, Всеукраїнською Спілкою ветеранів війни (ВСВВ) був проведений круглий стіл з питань соціальної адаптації осіб, що пройшли зони збройних конфліктів.
    За круглим столом зібралося чотири покоління учасники війн, це ветерани Другої світової війни, локальних війн, миротворчих місій і операцій та учасники АТО. представники патрульної поліції, спеціалісти психології, соціального захисту,спортивної і реабілітаційної сфери послуг та інші. В роботі круглого столу взяли участь представники від ветеранських організацій з міст Чернівців, Сум, Черкас, Кременчука , Ахтирки та інших населених пунктів України.  

 

DSC01625

 

 DSC01606

                                                      

 image 1   

Засідання круглого столу відкрив Голова Ради ВСВВ генерал-майор Володимир Попович. Він зробив аналіз діяльності ветеранського руху в Україні за 2016 рік, доповів плани роботи ВСВВ і відокремлених підрозділів на 2017 рік та намітив обсяги робіт щодо соціальної адаптації осіб, що пройшли зони збройних конфліктів і особливо АТО. Також проінформував присутніх про заходи, що приймаються Міністерством соціальної політики України та Державною службою ветеранів війни та АТО у сфері соціального захисту ветеранів в Україні.

 

   Голова громадської організації « Інваліди і ветерани локальних війн» (м. Харків) Іван Стойко поділився досвідом роботи по вирішенню питань адаптації учасників афганської війни. Підкреслив важливість індивідуального підходу до кожного ветерана та необхідності залучення їх до громадської роботи.
   В ході круглого столу демонструвалися відеоролики про участь в бойових діях українських воїнів у Афганістані, Анголі, Сьєра-Леоне, Кубі та Іраку.

 DSC01621

 

DSC01560

buy levitra           

DSC01561


  Надзвичайно важливу роль ветеранів у патріотичному вихованні молоді підняв Голова правління Харківської громадської організації миротворців ООН, учасників міжнародних операцій і інвалідів війни Сергій Самойлов.
 Учні шкіл і студенти Харківських вишів надзвичайно позитивно відгукуються на пропозицію брати участь в роботі шкіл миру, в організації і практичній діяльності загонів юних миротворців. В Харкові і області накопичений великий досвід щодо роботи з молоддю по вихованню у світі мирного існування народів незалежно від раси, нації, соціального стану і релігії.
   Представник ветеранських організацій міста Чернівці Анатолій Маринюк розповів про ветеранський рух на Буковині. Велика увага приділяється патріотичному, фізичному і військовому вихованню молодого покоління в літніх таборах відпочинку, в шкільних гуртках і клубах студентів. Воїни інтернаціоналісти разом з миротворцями і учасниками АТО проводять практичні заняття по виживанню в польових умовах, по вивченню військової справи, надання першої медичної допомоги тощо.
   Всі учасники круглого столу з великою цікавістю слухали виступ учасника АТО, вчителя навчальних класів м. Харків Віктора Сокола. Зворушлива було чути з вуст цієї мужньої людини, про виховання наймолодшого нашого покоління - учнів 1-4-го класів
   Світлана Тараненко розповіла про роль жінок - активісток у ветеранському русі, про проблеми з якими зустрічаються вдови, матері, сестри воїнів, що не повернулися з поля бою. На превеликий жаль з кожним роком, знедолених жінок збільшується, тому необхідно все більше і більше buy clomid online їм уваги приділяти.
 В другій половині дня учасники круглого столу відвідали музей Харківського кадетського корпусу, провели цікаву зустріч з кадетами та ознайомилися з їх побутом.
   Круглий стіл показав, що  подібні заходи необхідно проводити постійно в різних куточках України. Такі зустрічі сприяють розвитку ветеранського руху, об'єднання ветеранів усіх поколінь та знімає напругу в місцевих громадських організаціях щодо соціального захисту їх свобод і прав.

   

DSC01617 12 Ветерани воєн чотирьох поколінь:

- clomid online ветеран Другої світової війни, учасник Курської битви і штурму Берліна Бурних Володимир Семенович ;

- ветеран локальної війни в Єфіопії Попович Володимир buy propecia online Васильович;

  ветеран миротворчих  операцій в Сьера-Ліоне та Іраку  Самойлов Сергій  Анатолійович

 

- ветеран антиторестичної операції на Донбасі Сокол Віктор buy priligy online Миколайович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ветерани - миротворці у Кадецькому корпусі, м. Харків 15.12.2016 року

 

 DSC01615

Керівники Громадських організацій під час круглого столу,

м. Харків 15.12.2016 року