Участь делегації ВСВВ в Першому Національному з'їзді «Жінки за мир».

 

   Напередодні 8-го Березня в Українському Домі р. Києва відбувся Національний З'їзд buy levitra жінок України.
  У складі делегації від жінок столиці були і активістки Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з головою Комітету жінок фронтовичок і вдів військовослужбовців Всеукраїнської Спілки ветеранів війни Світланою Тараненко.

 

 

 

   У buy propecia з'їзді взяли участь понад 500 делегатів - учасниць національної платформи «Жінки за мир» , що представляють 80 000 загін жінок від усіх областей України
Учасниці заходу прийняли резолюцію – Жіночий buy clomid мирний план, який передбачає першочергові кроки, спрямовані на досягнення миру, і стабілізацію ситуації в соціально-гуманітарній сфері, співпраця з іншими громадськими організаціями, міжнародне співробітництво, налагодження контактів і створення осередків Національної платформи за кордоном.
   Прийняту резолюц buy priligy ію жінки передали в Кабмін, Верховну Раду, Адміністрацію президента, і направили в усі дипломатичні представництва.
   На завершення з'їзду українські жінки провели попереджувальну мирну акцію. Так вони звернули увагу влади на проблеми падіння рівня життя і clomid online народжуваності в Україні.