Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Участь делегації ВСВВ в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

Участь делегації ВСВВ в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

 

 15 лютого 2018 року на запрошення ГО «Ніжинська міськрайонна організації ветеранів Афганістану» делегація Всеукраїнської Спілки ветеранів війни спільно з ветеранами ТОВ «Чернігівське земляцтво» в м. Києві здійснила поїздку до м. Ніжин та взяла участь в урочистих заходах з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану.
     

Довідка: Двадцять дев'ять років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Вона тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, це 3340 днів (дев'ять років, один місяць, дев'ятнадцять днів). Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наш співвітчизник, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - українець.
 

       Урочисті заходи розпочалися в Ніжинському міському будинку культури.
Вшанувати учасників бойових дій на території інших держав та віддати шану загиблим в тих страшних війнах зібралися представники районної та міської влади, колишні військові побратими, матері та дружини «афганців», герої сучасності - учасники АТО, волонтери і просто небайдужі люди.     

      0085       

 

0086

 

0087

 

 

 

0088

Загиблих levitra online земляків та всіх, хто не повернувся додому з Афганістану та інших гарячих точок, присутні вшанували хвилиною мовчання.


0089

 

Зі щирими словами вітань до учасників зібрання звернулися:

 народний депутат України - buy priligy Кодола Олександр Михайлович;


0091

 секретар Ніжинської міської ради – Сологуб Валерій Володимирович;


0092

 голова Ніжинської районної Ради – Бузун Олег Віталійович;


0093

 перший заступник голови Ніжинської райдержадміністрації – Батрак Сергій Анатолійович;


0094

 член Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни – генерал-майор у відставці clomid online Паламарчук Анатолій Васильович;


0095

 голова Громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» – Сергій Михайлович Ступак.


0096

     Виступаючи перед присутніми генерал-майор у відставці Паламарчук Анатолій Васильович згадав ті буремні 80-і роки, коли будучи командиром танкового полку, разом з побратимами виконував інтернаціональний обов'язок в Республіці Афганістан. Він подякував організаторам за запрошення бути присутнім на цьому заході, побажав усім міцного здоров'я, наснаги, довгих років життя і найскорішої нашої перемоги на сході країни.

     Свій виступ голова Громадської організації "Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» Сергій Михайлович Ступак розпочав з того, що передав щирі вітання учасникам заходу від голови Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО, народного депутата України, радника Президента України – Сергій Володимировича Куніцина.
   У подальшому, виступаючий зауважив, що своїм подвигом та героїзмом наші воїни прославили рідну землю – Ніжинщину.
«Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям, але незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов'язок, залишалися вірними присязі до кінця. Ми всіх загиблих увіковічнили пам'ятниками. 15 вересня
1996 року, у день визволення Ніжина від фашистських загарбників був відкритий пам'ятник, який входить до п'ятірки кращих пам'ятників нашої держави. Також нами було встановлено ще 4 пам'ятники на території Ніжинському району» - підкреслив Сергій Ступак.

     Після виступів представники влади вручили ветеранам грамоти та подяки різних рівнів, висловлюючи тим самим їм глибоку вдячність та clomid online гордість.

0097

 

 

0098

 

 


0099

   Урочиста частина завершилася концертною програмою, яку присутнім підготували дитячий зразковий ансамбль танцю «Вікторія», солісти Олег Драчук, Артур Манік, Аветис Балаянц, Валентина Панас, Людмила Хліб, Світлана Подкользіна, Олександр Савич та гурт патріотичної пісні «Набат» (м. Ічня, керівник – Сергій Шульга)


00101


00102

 

 

00103

 

 

00104

 

 

00105

 


00106

 

 

00107


По завершенні концертної програми учасники урочистостей зробили фото на пам'ять.

00108

У подальшому ветерани та гості прийняли участь у церемонії покладання квітів до Пам'ятного знаку на честь земляків воїнів-інтернаціоналістів.
00111


00112

     Представники міської вдали, депутатський корпус, ветерани Афганістану та локальних воєн, керівники установ і організацій міста та небайдужі жителі Ніжина схилили голови перед світлою пам'яттю полеглих воїнів, вшанувавши тих, кому довелося воювати на чужині.
00113

 

 

00114

 

 

00116

 

 

 00121

На згадку про зустріч та проведений захід було зроблено buy generic propecia online спільне фото.

00119

     Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан пройшли на високому організаційному рівні, в теплій дружній обстановці, з великим душевним піднесенням, сприяли зустрічі і спілкуванню бойових побратимів та членів сімей загиблих героїв, засвідчили вірності традиціям бойового братерства, а також сприяли укріпленню ветеранського руху різних поколін