Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Проведення Харківським відокремленим підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни зустрічі юних миротворців-харківських школярів з представниками місії ОБСЄ

Проведення Харківським відокремленим підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни зустрічі юних миротворців-харківських школярів з представниками місії ОБСЄ

 

 

clomid online      За ініціативи Харківського відокремленого підрозділу Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Харкова, під час засідання Клубу юних миротворців, відбулася зустріч юних миротворців Харківської міської організації учнівського самоврядування з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ, які працюють в Україні на запрошення Уряду України.

00173

В ході зустрічі поважні гості презентували роботу місії ОБСЄ в Україні, розповіли про мету та основні сфери діяльності організації, роботу спостерігачів, щодо виконання завдань забезпечення безпеки та співробітництва в Європі. Особливу увагу присутніх викликали розповіді представників місії про їх діяльність на Донбасі.     

 

00174

     

  Юні миротворці провели для гостей екскурсію по музею юних миротворців, що працює на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, презентували виставку «Те, про що важко сказати», світлини якої buy propecia розповідають про долю дітей-переселенців із зони АТО, представили проекти «Діти Харкова за мир», «Алея миру», «Фарби миру», «Блакитні берети», які реалізовані в міському масштабі за ініціативи юних миротворців, закладів освіти та ветеранів миротворчих місій і операцій.
    Представники місії ОБСЄ в Україні високо оцінили діяльність юних миротворців м. Харкова щодо поширення ідей толерантності, buy clomid online миротворчості та волонтерства, подарували учням пам'ятні сувеніри та висловили сподівання на подальші зустрічі у форматі «круглого столу» для обговорення питань захисту прав дітей, розбудови демократії, поваги різноманітності, гендерної рівності, торгівлі людьми, урегулювання кризових ситуацій.

00175

00175

   

 Цей захід ще раз засвідчив, що ми, українці - миротворчий народ і завжди прагнули та прагнемо до миру. Ми щиро вдячні представникам різних країн Європи, за ту допомогу, яку buy levitra online вони надають нам задля здобуття перемоги на Донбасі по відстоюванню територіальної цілісності країни.