Проведення ВСВВ урочистого заходу - відкриття пам’ятної дошки, приуроченій 26-й річниці початку миротворчої діяльності України

 

 

    Всеукраїнська Спілка ветеранів війни щорічно вшановує українських миротворців, які починаючи з 1992 року брали участь у різних миротворчих місіях і операціях з підтримання миру під керівництвом ООН, ОБСЄ, НАТО та коаліційного командування.
buy priligy      Так, 12 липня 2018 року Всеукраїнська Спілка ветеранів війни, за безпосередньої підтримки Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України, провела урочистий захід з відкриття пам'ятної дошки на території buy levitra Окремого Президентського полку ім. Богдана Хмельницького, приуроченої
25-й річниці початку миротворчої діяльності України.
     У заході взяли участь представники Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, воїни-миротворці, учасники локальних воєн та Антитерористичної операції на Сході України. 

 

00475

 

 

00474

 

       Урочисте дійство вступним словом розпочав виконуючий обов'язки заступника Командувача СВ ЗС України з морально-психологічного забезпечення полковник Нагорний С.М. 

 

00477

     

    В кінці свого виступу він запросив до пам'ятної дошки Голову Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майора запасу Поповича В.В., з яким вони разом її урочисто відкрили.

00478

 

00479

 

       По завершенні церемонії відкриття пам'ятної дошки оркестр виконав Державний Гімн України після чого перед присутніми виступив генерал-майор запасу Попович В.В. – Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни.


00481

 

00482

 

      Після виступу генерал-майора запасу Попович В.В. відбулося покладання квітів до пам'ятної дошки та церемонія нагородження воїнів-миротворців.

 

00483

 

 

00484

 

 

00485

 

 

 

 

 

 

00486

 

 

00487

 

 У подальшому buy clomid online перед присутніми виступили:

• підполковник Гора П.Ю.– заступник командира Окремого Президентського полку ім. Богдана Хмельницького з морально-психологічного забезпечення 

 

 00488

• полковник Мирошниченко Р.М. – начальник групи цивільно-військового співробітництва КСВ ЗСУ

 

00489

 

• Новікова-Вигран О,М. – директор музею «Київська фортеця»;

 

00491

 

      На закінчення урочистого заходу його учасники сфотографувалися на пам'ять та відповіли на запитання представників propecia online ЗМІ.

00492