Проведення урочистих заходів ВСВВ з нагоди 26-ї річниці Дня українських миротворців

 

 

         Всеукраїнська Спілка ветеранів війни 13 липня 2018 року за підтримки Київської міської державної адміністрації провела в м. Київ урочисті заходи, присвячені 26-й річниці Дня українських миротворців.
 У заходах взяли участь представники Київської міської державної адміністрації, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Представництва ООН в Україні, воїни-миротворці, учасники локальних воєн та АТО і представники дипломатичного корпусу України.

00495

 

00496

 

00497

 

00498

 

         Вже п'ятий рік поспіль Україна відзначає День українського миротворця. І цього року, традиційно, у столичному Наводницькому парку біля пам'ятного каменю, закладеного з нагоди відкриття Алеї ООН в м. Києві було проведено урочистий мітинг та покладання квітів
           

На мітингу buy generic propecia online перед присутніми виступили:

 Крикунов Юрій Володимирович – директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації;

00499

 

 пан Мартін Пабло Едуардо Матеу Граніело - керівник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові; 

 

00501

 

 Мальцев Ігор Всеволодович – перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; 00502

 

00502

 

 генерал-майор Садовський Микола Степанович – директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України;

 

00503

 

 генерал-майор запасу Попович Володимир Васильович – Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни. 

 

 00504

 

     В усіх виступах прозвучали тези про те, що Україна вже 26 років бере участь у міжнародних миротворчих місіях та завжди долучається до операцій, спрямованих на збереження і підтримку світової безпеки. Це простежується протягом всієї історії вітчизняних миротворчих сил.
        За весь час близько 42 тисяч українців взяли участь у різних миротворчих операціях. Таким чином, наші співвітчизники зробили вагомий внесок у зусилля ООН із підтримання міжнародного миру та безпеки, підтверджуючи цим високий статус нашої держави-співзасновниці Організації Об'єднаних Націй.
     

clomid online       По завершенні мітингу учасники поклали квіти до пам'ятного знаку миротворцям, салютна група вшанувала пам'ять героїв.

 

000505

 

00506

 

00507

 

00508

 

        Завершилась офіційна частина заходу проходженням buy clomid урочистим маршем військовослужбовців роти почесної варти Окремого Президентського полку
ім. buy levitra Богдана Хмельницького. 

 

00509

 

      У подальшому учасники дійства переїхали до Київського міського будинку ветеранів, де пройшов круглий стіл «Українські миротворці в боротьбі за мир».

 

00811

 

 

   00512    

 

       Під час виступів воїни-миротворці поділилися своїми спогадами, обговорили питання подальшого розвитку ветеранського руху, в тому числі, поширення руху юних миротворців на прикладі організацій Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у Кам'янець-Подільському, Харкові та Чернівцях.
        Окремо хочеться відмітити виступи українських дипломатів, які свого часу очолювали дипломатичні місії і представляли Україну в різних країнах Європи та Африки: Олійника Анатолія Тимофійовича та priligy online Шульги Олександра Олексійовича. Вони розповіли про співпрацю та високо оцінили внесок українських миротворців у справу підтримання миру у світі.