Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Проведення регіональним підрозділом ВСВВ Охтирською міською організацією ветеранів війни та військової служби «Маю честь» урочистого заходу з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

Проведення регіональним підрозділом ВСВВ Охтирською міською організацією ветеранів війни та військової служби «Маю честь» урочистого заходу з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

 

         5 серпня 2018 року регіональним підрозділ ом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни «Охтирською міською організацією ветеранів війни та військової служби «Маю честь» (голова - Леонід Могилко) проведено урочисті заходи з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України.
             В мікрорайоні Дачний м. Охтирка, біля пам'ятного знаку, встановленого на честь авіаторів 809 навчального авіаційного полку зібралися ветерани, члени їх сімей, жителі міста та гості, які взяли участь в урочистому мітингу, приуроченому Дню Повітряних Сил Збройних Сил України. Всього у заході взяли участь близько 80 осіб. 

 

00513

 

00514

 

     

Почесна варта військовослужбовців зі зброєю, прапором України та ветерани з прапором Повітряних Сил урочисто вишикувалися біля знаку. 

 

00515

 

           Урочисту частину заходу відкрив останній командир 809-го навчального авіаційного полку полковник у відставці Олександр Картуз, який привітав усіх учасників присутніх на заході і поздоровив зі святом. 

 

00516        buy levitra   00517

          

buy priligy online           У подальшому виступили голова Охтирської міської організації ветеранів війни та військової служби «Маю честь» Леонід Могилко, виконуючий обов'язки заступника начальника Охтирського гарнізону майор Віктор Рибалко, заступник військового комісара майор Ігор Пєдан, ветерани славетного авіаційного полку та гості.

              З імпровізованої трибуни прозвучали вітання, в тому числі і від вихованців 809-го НАП, які не змогли особисто взяти участь у заході, а саме:

  •  колишнього Головнокомандувача ПС ЗСУ генерала-полковника авіації Юрія Байдака;
  •  генерал-майора авіації Сергія Зозулі;
  •  генерал-майора buy clomid online авіації Іллі Тищенка;
  •  заступника начальника прикордонних військ по авіації генерал-майора Миколи Тєпана, який в цей час знаходився на бойовому чергуванні.

           З особливою увагою присутні віднеслися до молодого покоління у військовій формі, що символізувало зв'язок поколінь, Серед них були:
           - кадет Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Єгор Ткаченко, який сказав багато теплих слів на адресу активістів ветеранської організації «Маю честь» і який, свого часу навчався в гуртку «Майбутній кадет», у якому викладають охтирські ветерани. 

 

00518

 

 

       - чарівна дівчина-офіцер з родини військових – старший лейтенант Юлія Тіщенко, яка продовжила сімейні традиції (батько: підполковник Іван Тіщенко – начальник штабу 91 окремого інженерно-саперного полку оперативного забезпечення ЗСУ в м.Охтирка, а вона проходить службу в Чугуївській авіаційній бригаді). 

 

00519        00520

         

          Старший лейтенант propecia online Тіщенко частий гість на заходах організації «Маю честь». В своєму виступі дівчина подякувала усім ветеранам за їхню послідовну працю з патріотичного виховання молоді.
clomid online                В пам'ять про загиблих та померлих авіаторів військовослужбовцями 91 окремого інженерно-саперного полку була проведена церемонія покладення гірлянди до пам'ятного знаку 809 навчального авіаційного полку та корзини квітів від молодого покоління. 

00521  00522

       

          На завершення офіційної частини урочистого дійства ветеранам-авіаторам були вручені почесні грамоти від Голови Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майора Володимира Поповича, начальника Охтирського гарнізону полковника Олександра Яковця, військового комісара підполковника Віктора Гончарова та голови Охтирської міської організації ветеранів війни та військової служби організації «Маю честь» Леоніда Могилко. 

 

00523        00524

             

               Прикрасою свята став виступ народного ансамблю «Чернечаночка». Сільський колектив емоційно та майстерно виконав попурі на авіаційну тематику, а також народні українські пісні. Ведуча заходу, енергійна директорка Чернеччинського сільського будинку культури Оксана Гузевата доклала багато зусиль аби створити по-справжньому святкову, дружню та щиру атмосферу. 

 

   00525   

 

00526

               

                               На останок авіатори та гості зробили фото на згадку. 

 

 00527