Проведення Всеукраїнською Спілкою ветеранів війни виставки дитячого малюнку «За нашу СВОБОДУ»

 

 

buy priligy        Всеукраїнська Спілка ветеранів війни за сприяння керівництва Національно історико-архітектурного музею "Київська фортеця" та за підтримки Групи цивільно-військового співробітництва (СІМІК) Командування Сухопутних військ Збройних Сил України організувала виставку дитячого малюнку "За нашу СВОБОДУ".
Офіційне відкриття виставки відбулося 08 січня 2019 року.       Відкрив виставку Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович.
 На виставці були представлені роботи переможців всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "За нашу свободу!".

 

11    12 

13     14     

    Конкурс проводився buy levitra українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України під патронатом Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

16

 

17

 

18

 

     Символічним було розміщення дитячих малюнків на маскувальній сітці, яка служила за основою для виставки. Вона була надана волонтерським батальйоном buy clomid "Сітка" на безоплатній основі, за що їм велика вдячність.

 

19

 

20

 

21

 

      Робота виставка запланована в період з 08.01 по 14.02.2019 року в експозиції "Історія використання споруд Київської фортеці" (Косий buy clomid online капонір).