Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Урочистиц прийом школярів в ряди юних миротворців

Урочистиц прийом школярів в ряди юних миротворців

       Всеукраїнська Спілка ветеранів війни постійно дбає про продовження славних традицій щодо патріотичного виховання молоді та поповнення рядів юних патріотів України.
Так, 05 лютого 2019 року в місті Харкові, за ініціативи відокремленого підрозділу Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (керівник Сергій Самойлов) та керівництва міського департаменту освіти, відбувся урочистий захід, в ході якого учні шкіл №№ 21, 49, 73, 74 Немишлянського району м. Харкова були прийняті до лав юних миротворців з присвоєнням ступеня "Юний миротворець".

 

78

 

 

79

 

80

     

      Почесними гостями заходу були представники Громадської організації миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни, представники військової частини Національної Гвардії України (в buy clomid online якій проходять навчання учні шкіл), і звичайно ж, представники Управління освіти Немишлянська району міста Харкова.

    Кандидатам були вручені посвідчення учасників проекту "Юний миротворець" з правом носіння форми одягу юного миротворця. У комплект входить: блакитний берет юного миротворця, кокарда з символікою, шарф, нарукавний шеврон, залікова книжка з відміткою в "Картці ступені зростання" чергового звання.
    До цього хлопці і дівчата були прийняті в число кандидатів в юні миротворці в міжнародний день миротворців ООН - 29 травня.
На заході прийому до лав buy propecia юних миротворців організатори подбали про проведення заліку в форматі вікторини на знання історії ООН і ролі України в міжнародній організації.

     Школярі, які поповнили ряди юних миротворців, дали урочисту клятву щодо життя за законами, прийнятими Організацією buy priligy Об'єднаних Націй, а також боротися за мир у всьому світі та бути достойними патріотами своєї Батьківщини.

      Завершилося урочисте дійство невеликими концертними номерами та фотографуванням. 

   81

 

  Таким чином, ряди юних миротворців поповнилися новими активними членами, які хочуть жити за міжнародним правилами і стандартами, прагнуть миру усім народам світу і є відданими патріотами України. Честь і хвала цим юним нашим buy clomid online нащадкам.