Зустріч керівництва Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни з Міністром у справах ветеранів України пані Фріз І.В.

 

      14 січня 2019 року відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів України пані Ірини Фріз з керівництвом Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни(далі-ВСВВ).

    В ході зустрічі  Голова Ради ВСВВ генерал-майор запасу Володимир Попович розповів про історію, сьогодення і діяльність Спілки. Був зроблений акцент на тому, що ВСВВ у своїх рядах об'єднує ветеранів війни чотирьох поколінь, а саме: ветеранів Другої Світової війни, ветеранів локальних воєн, ветеранів-миротворців та ветеранів учасників АТО/ООС.
      Окремо Володимир Попович clomid online зупинився на питанні соціально-правового захисту і роботи з ветеранами Другої Світової війни, більшості з яких вже понад90 років, але є й такі, що досягли свого 100-річчя. Прикладом стала ветеран фінсько-радянської війни старший лейтенант медичної служби Толстая Катерина Прохорівна.

 

 

49

 

       Також він розповів, що Спілка опікується і справами ветеранів локальних воєн, учасників миротворчих операц й на території іноземних держав та учасниками бойових дій на Донбасі.
   Володимир Попович зазначив, що у  2014-ому році, за допомогою меценатів, Спілкою були зібрані кошти в сумі 800 тисяч гривень для надання посильної допомоги нашим воїнам в зоні АТО.
          На ці кошти були закуплені та відправлені на фронт
15-ому батальйону територіальної оборони спальники, намети та прилади нічного бачення.
    У подальшому, керівники  Ради  ВСВВ поінформували пані Міністра про стан справ і проблеми у ветеранському русі, які склалися сьогодні.

      Були висловлені побажання щодо шляхів вирішення buy priligy online цих проблем. Окремо було наголошено на тому, що статутна діяльність громадських організацій повинна мати фінансову підтримку. Помилковим ми вважаємо і виключення міжнародної діяльності із пріоритетів роботи ветеранських організацій.
«Наша основна задача – об'єднати ветеранів всіх поколінь. Кулі та снаряди свистіли однаково, що у В'єтнамі, що під Кандагаром, що нині під Донецьком чи Маріуполем, ми маємо бути єдиними», - наголосив Володимир Попович.
     Крім того він додав, що окрім роботи з самими ветеранами, Спілка приділяє чимало уваги військово-патріотичному вихованню дітей та молоді. Що в Україні існує Всеукраїнський проект             «Школа миру». Даний проект має за мету працювати зі школярами, популяризувати серед них миротворчий та волонтерський buy propecia online рух.
      У свою чергу Ірина Фріз сказала: «Я хочу запевнити, що до такої роботи ми готові долучитись. Вважаю гарною ініціативою розвивати «Школу юних миротворців», якою ви опікуєтесь».
Не залишилося поза увагою і було обговорено buy levitra online питання щодо можливого формату взаємодії Міністерства з громадськими організаціями.
    clomid online  На завершення зустрічі Міністр у справах ветеранів пані ірина Фріз, зі свого боку, подякувала за плідну конструктивну бесіду і висловила готовність брати участь у заходах Спілки.
     «Кожен залишився на своїй позиції. Але я буду наполягати на тому, що співпраця з громадським сектором будувалась виключно на конкурсній основі та проектній роботі. Більше того, все це має відбуватись під пильним контролем та аудитом Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів», - зауважила Ірина Фріз.