За запрошенням Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні вветерани ВСВВ взяли участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята «ТЕТ»

       На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пана Нгуен Ань Туана та аташе с питань оборони старшого полковника Нгуен Дінь Фука 24 ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни взяли участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята «ТЕТ».
 

 64

 

   

65

       66

 

       В урочистостях взяли участь представники дипломатичного корпусу, члени товариства «Україна-В'єтнам», українські ветерани в'єтнамської війни, представники Асоціації вєтнамських ветеранів війни, що мешкають в Україні, представники в'єтнамської діаспори з різних регіонів України а також молодіжні колективи художньої самодіяльності шкіл м. Васильків.
    Офіційну частину заходу розпочав Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пан Нгуен Ань Туан, який розповів про стан співробітництва між нашими країнами в різних галузях, у тому числі і співпраці між громадськими організаціями України та СРВ та окреслив перспективи їх подальшого розвитку та поглиблення.
       Окремо, пан Нгуен Ань Туан привітав присутніх на заході українських ветеранів, які у важкі роки війни приїхали до В'єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини, висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг та високий професіоналізм, а propecia online також подякував за надану підтримку і допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час

 

 

67

   

       Учасників заходу привітав Голова товариства «Україна-В'єтнам» Шлапак Олександр Віталійович.

    Зі словами привітання до присутніх звернувся і Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович. Він, від імені ветеранів, які свого часу надавали професійну допомогу в'єтнамському народу під час збройного конфлікту, щиро подякував пану Послу за запрошення взяти участь у зазначеному заході і висловив сподівання на подальшу співпрацю між ветеранськими організаціями обох країн.

 

68

 

 

     Після завершення офіційної частини українські ветерани в'єтнамської війни мали можливість у дружній та неформальній обстановці поспілкуватись зі своїми в'єтнамськими колегами, які об'єднались в Асоціацію ветеранів В'єтнаму в Україні і на сьогоднішній день проживають в різних регіонах, згадати ті важкі і незабутні часи та пом'янути загиблих і визначити шляхи подальшої співпраці.

 

  buy clomid online       69 

      70

     

     =   У подальшому відбулися виступи українських та в'єтнамських колективів художньої самодіяльності. Свою майстерність показали як дорослі виконавці, buy levitra online так і школярі з Києва та Василькова.

 

71

 

 

72

 

   

73

 

 

 

74

 

 

  На завершення buy priligy заходу були зроблені фото на пам'ять.

 

 

75

   

76

 

 

      clomid online Захід пройшов на високому рівні та сприяв подальшому розвитку братніх дружніх стосунків між народами та ветеранськими організаціями двох країн.