Проведення урочистих заходів ВСВВ з нагоди 27-ї річниці Дня українських миротворців

 

Всеукраїнська Спілка ветеранів війни 15 липня 2019 року за підтримки Київської міської державної адміністрації провела в м. Київ урочисті заходи, присвячені 27-й річниці Дня українських миротворців.

 

 245

       Довідка: Свято встановлене постановою Верховної Ради України від 21 травн 2013 року. Саме цього дня в 1992 році з місії в Боснії почалася участь українських військовослужбовців в операціях з підтримання миру і безпеки, які під егідою ООН, ОБСЄ, НАТО та ЄС проводяться в "гарячих точках" світу. Упродовж цих років понад 44 тисячі українських військових взяли участь у міжнародних миротворчих операціях в різних країнах: Косово, Боснії і Герцеговині, Анголі, Македонії, Гватемалі, Таджикистані, Афганістані, Хорватії, Кувейті, Сьєрра-Леоне, Придністров'ї, Іраку, Лівані, Ефіопії, Еритреї, Грузії, Судані, Конго та інших. Нині ЗСУ беруть участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки у 6 країнах світу та районі Аб'єй.

propecia online         У заходах взяли участь представники Київської міської державної адміністрації, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства у справах ветеранів України, Представництва ООН в Україні, воїни-миротворці, учасники локальних воєн та АТО (ООС) і представники дипломатичного корпусу України.

 

246

247

 

248

249

 

        Вже шостий рік поспіль Україна відзначає День українського миротворця. І цього  року, традиційно, у столичному Наводницькому парку біля пам'ятного каменю, закладеного з нагоди відкриття Алеї ООН в м. Києві було проведено урочистий мітинг та покладання квітів
       

На мітингу перед присутніми виступили:
 

- пан Мартін Пабло Едуардо Матеу Граніело - керівник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові;


250

- Терещенко Олександр Леонтійович – заступник Міністра з питань ветеранів України у справах ветеранів війни;1

 

251

- Щербінін Олександр Миколайович – заступник директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України; 

 
252

генерал-майор запасу Попович Володимир Васильович – Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни та Київської регіональної організації buy clomid online миротворців.

253

 

-  Діалло Ісса Садіо – президент Громадської організації «АфриканськаРада в Україні», віце-консул Гвінейської Республіки в Україні.

 

254

 

       В усіх виступах прозвучали тези про те, що Україна вже 27 років бере участь у міжнародних миротворчих місіях та завжди долучається до операцій, спрямованих на збереження і підтримку світової безпеки. Це простежується протягом всієї історії вітчизняних миротворчих сил.
       За весь час велика кількість українців взяли участь у різних миротворчих операціях. Таким чином, наші співвітчизники зробили вагомий buy levitra внесок у зусилля ООН із підтримання міжнародного миру та безпеки, підтверджуючи цим високий статус нашої держави-співзасновниці Організації Об'єднаних Націй.
По завершенні мітингу учасники поклали квіти до пам'ятного знаку миротворцям, салютна група вшанувала пам'ять героїв.

 

255

256

257

258

 

 

       Завершилась офіційна частина заходу проходженням урочистим маршем військовослужбовців роти почесної варти Окремого Президентського buy priligy online полку
ім. Богдана Хмельницького.

 

259

 

Крім того ця зустріч надала можливість поспілкуватись побратимам, згадати про clomid online спільну службу і ті буремні часи. 260 2261 262

 

260

261

262

263

264

265

 

У подальшому учасники дійства переїхали до Київського міського будинку ветеранів, де пройшов круглий стіл «Українські миротворці в боротьбі за мир».

 

 

267

268

269