Участь ветеранів ВСВВ у ІІ-му Міжнародного форумі ветеранів та волонтерів «Там, де ми - там Україна»

 

    На запрошення Міністерства у справах ветеранів України ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни взяли участь в роботі ІІ-го Міжнародного форуму ветеранів та волонтерів, який пройшов 23 серпня 2109 року на території Мистецького Арсеналу.

 

 

275

 

 

       У зазначеному заході взяли участь військові та волонтери, представники громадських організацій - як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народні депутати та керівництво країни. Також у роботі форуму взяли участь міжнародні фахівці, зокрема зі Сполучених Штатів Америки та Грузії, які займаються питаннями соціального захисту, реабілітації і підтримки ветеранів та членів їхніх родин. 
277 278 279 280

 

 

276

277

278

279

280

 

 

         На відкриття форуму прибув Президент України Володимир Зеленський.
Урочисте відкриття форуму розпочалося з виконання гімну України. Акапельно його заспівала Каріна Ридзанич - донька десантника 81-ї аеромобільної бригади старшини Максима Ридзанича, що останнім зі своєю групою виходив з Донецького аеропорту 24 січня 2015 року. Загинув герой 20 березня того ж року неподалік від Донецького летовища. Нагороджений орденом "За мужність"

 

281

282

 

 

      Міністерство у справах ветеранів України продовжить свою роботу, ніхто не збирається його ліквідовувати, заявив президент України Володимир Зеленський на відкритті другого Міжнародного форуму ветеранів та волонтерів у Києві.

 

 

283

 

      Кандидатуру міністра повинні запропонувати представники ветеранських та волонтерських організацій, зазначив він. «Ми чекаємо саме від вас кандидатуру. Я не хочу сам обирати цю людину, я хочу щоб ви дали нам кандидатуру, яка є buy priligy авторитетом, яка дійсно зможе очолити Міністерство у справах ветеранів», - наголосив Президент.
      Глава держави повідомив також про створення при Офісі президента Ради волонтерів та запровадження посади уповноваженого з питань волонтерів.
У свою чергу, за словами президента, об'єднання комітетів Верховної Ради з соціальної політики та у справах ветеранів не означатиме, що держава менше опікуватиметься проблемами людей, що пройшли війну.

«Не буде правильних чи неправильних ветеранів, угодних чи неугодних волонтерів», – заявив Президент України.

 

 

284

 

       Володимир Зеленський подякував усім захисникам України за їх вчинок та внесок у збереження суверенітету та незалежності України, наголосивши, що наша держава зараз існує саме завдяки ветеранам, військовим.
Потім перед учасниками зібрання виступив тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.
«Сполучені Штати Америки готові й надалі надавати підтримку волонтерам і ветеранам України через профільне міністерство, а завдання clomid online українців - визначити формат його діяльності» - зазначив дипломат.

 

 

286

 

 

     Він clomid online висловив надію, що Мінветеранів буде працювати в рамках раніше досягнутих домовленостей, а його головною метою буде поліпшення життя ветеранів із залученням представників громадського сектору, щоб ці домовленості були імплементовані.
Робота форуму передбачала обговорення різноманітних питань під час панельних дискусій:
     №1 – Чесна розмова з владою. Діалог levitra online у форматі ветерани VS влада. Аналіз стану речей та законодавчих ініціатив.
       №2 – Медичне забезпечення ветеранів та альтернативні види реабілітації.
    №3 – Соціальна адаптація ветеранів – відхід від патерналізму та опіки, реалізація мотиваційних програм.
    №4 – ІТ-технології для забезпечення потреб ветеранів. Єдиний державний реєстр та платформа Е-ветеран.

 

287

 

 

      Виступаючи перед учасниками форуму Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк висловився за необхідність оптимізації підходів до отримання ветеранами пільг, зокрема, часткову монетизацію, оскільки пільги, які існують на папері, але якими неможливо скористатися на практиці, - "подразник, який вибудовує недовіру".
    Говорячи про Єдиний реєстр ветеранів, над створенням якого зараз працює Міністерство у справах ветеранів України, Секретар РНБО України наголосив: "Головне питання - buy propecia щоб ніхто не був забутий, щоб держава нікого не втратило.            Президент і РНБО будуть надавати в цьому максимальну підтримку".
Він також пообіцяв створити при РНБО України "контактну лінію" для внесення ветеранами пропозицій, і заявив, що відкритий для такого спілкування через соціальні мережі.
      У подальшому перед присутніми виступила Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз. «Кількість пільг в чинному законодавстві зашкалює, адміністрування під них відсутнє, відповідно ані в регіонах, ані в центрі влада просто неспроможна виконати ті пільги, які де-юре є в чинному законодавстві. Тому міністерство розробило новий закон про соціальний захист ветеранів та членів їх родин, членів родин загиблих, померлих, учасників Революції гідності, який має ухвалити парламент 9 скликання. Крім того, міністерство повністю підготувало нормативно-правову базу для створення і запуску єдиного державного реєстру ветеранів» - зазначила пані міністр.

 

 

288

 

 

      Вона подякувала керівництву держави за гарантії збереження міністерства для ветеранів та висловила сподівання, що з наступного року міністерство розроблятиме державні програми на якісно іншому рівні.
Окрема панельна дискусія буде присвячена медичному забезпеченню ветеранів та альтернативним видам реабілітації в роботі якої взяла участь ВО Міністра охорони здоров'я України пані Уляна Супрун.
    Вона виступила з короткою промовою щодо медичної реформи в Україні, позитивних та негативних її моментах, а також відповіла на запитання воїнів та членів їх сімей, які стосувалися медичного забезпечення ветеранів, у тому числі і забезпечення нормальної та якісної реабілітації воїнів.
В ході роботи ІІ Міжнародного форуму ветеранів та волонтерів, під час неформального спілкування, ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни мали змогу поспілкуватися з Міністром оборони України Степаном Полтараком та заступником Секретаря РНБОУ Героєм України, генерал-майором Сергієм Кривоносом.

 

 

289

290

291

 

     

     Це масштабний захід, в якому взяли участь військові та волонтери, представники громадських організацій, як вітчизняних так і закордонних, ветерани різних поколінь, представники влади та державних установ, народні депутати України та керівництво країни пройшов на високому рівні і мав велике практичне значення. Під час форуму учасники мали можливість проаналізувати стан речей та законодавчих ініціатив щодо підтримки ветеранів та волонтерського руху, обговорити шляхи покращення соціального захисту, реабілітації ветеранів та членів їхніх родин.