Участь ветеранів ВСВВ в урочистому прийомі з нагоди 74-ї річниці Дня незалежності В’єтнаму

 

 

          13 вересня 2019 року на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної  Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пана Нгуєн Ань Туана представники Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ветерани в'єтнамської війни та інших локальних воєн) взяли участь в урочистостях з нагоди святкування 74-ї річниці Національного дня        Соціалістичної Республіки В'єтнам – Дня незалежності.
          На церемонії була присутня велика кількість гостей, які є представниками Уряду України, місцевої влади, дипломатичного корпусу та інші. Крім того, серед запрошених були представники українських політичних і громадських організацій, посадові особи та  співробітники посольства.
         Перед початком урочистого відкриття заходу присутні мали можливість ознайомитися з фотовиставкою, яка містила документальні і художні світлини про становлення відносин між В'єтнамом та Україною, розвиток їх двосторонніх відносин, особливості культурного та повсякденного життя, природні краєвиди та тисячорічну архітектуру В'єтнаму.

 

 

305

 

 

306

 

 

Урочиста частина прийому розпочалася з виконання Державних Гімнів В'єтнаму та України.

 

 307

 

308

 

309

 

 

         Після церемонії з вітальним словом до присутніх звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові пан Нгуєн Ань Туан. Він розповів про історичні досягнення і здобутки, які В'єтнам зробив в процесі будівництва і захисту країни.

         Посол підкреслив, що протягом останніх 74 років в'єтнамський народ об'єднався, долаючи незліченні проблеми і труднощі для захисту та збереження своєї національної незалежності, свободи і територіальної цілісності.
«За останні 74 роки в'єтнамський народ подолав численні виклики та труднощі для захисту незалежності, свободи, суверенітету та територіальної цілісності. У той же час ми намагалися зробити все щоб сприяти миру, дружбі та прогресу в регіоні та світі», - зазначив пан Посол.
         На завершення свого виступу пан Нгуєн Ань Туан подякував Президенту України, Кабінету Міністрів України, зокрема Міністерству закордонних справ України за підтримку Посольства В'єтнаму в Україні у виконанні всіх обов'язків, включаючи обов'язок сприяння відносинам між В'єтнамом та Україною.
         Окремо п buy levitra online ан Посол привітав присутніх на заході українських ветеранів, які у важкі роки війни приїхали до В'єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини. Звертаючись до ветеранів він висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг і високий професіоналізм, а також подякував за надану підтримку та допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час, і побажав їм усіляких гараздів.

 

 

310

 

 

         Під час свого виступу виконуюча обов'язки директора Департаменту країн Азіатсько-тихоокеанського регіону МЗС України Лещинська Жанна Валеріївна висловила своє задоволення динамічним buy priligy online розвитком двосторонніх відносин між В'єтнамом і Україною.

 

 

311

 

 

        Вона зазначила, що Україна завжди надавала великого значення традиційному партнерству з В'єтнамом і вітала позитивні події у відносинах двох країн, а також висловила надію, що двосторонні відносини між Україною та В'єтнамом будуть активно розвиватись у всіх областях і надалі.
        У подальшому виступила заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України Габер Євгенія Василівна, clomid online яка подарувала Нгуєн Ань Туану картину на згадку.

 

 

 304

 

     

  Після завершення офіційної частини українські ветерани в'єтнамської війни та локальних воєн Всеукраїнської Спілки ветеранів війни мали можливість поспілкуватись з військовими аташе іноземних країн, що акредитовані в Україні, а також зі своїми в'єтнамськими колегами, які сьогодні проживають у різних регіонах на території України, згадати ті важкі та незабутні часи і пом'янути загиблих.
       Крім того, вони поспілкувалися з Тимчасово повіреним у справах Республіки Куба в Україні та Молдові за propecia online сумісництвом пані Натача Діас Агілера.

 

 

313

 

 

        Окремо відбулося спілкування з помічником аташе з питань оборони при Посольстві Сполучених Штатів Америки в України та співробітниками Управління з розшуку військовополонених та зниклих безвісти Міністерства оборони США Світланою Шевченко та Джимом Клонінгером, які в цей час перебували у відрядженні в Києві,

 

314

 

 

 

 

315

 

 

316