Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Участь ветеранів ВСВВ у спільному заході з Асоціацією ветеранів В’єтнаму в Україні приуроченому до святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Участь ветеранів ВСВВ у спільному заході з Асоціацією ветеранів В’єтнаму в Україні приуроченому до святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

 

      1 жовтня 2019 року на запрошення президента Асоціації ветеранів В'єтнаму Нгуен Ван Лоана в Україні група ветеранів війни Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у складі 27 осіб з Києва, Харкова, Полтави, Львова, Василькова та Тетієва на чолі з Головою Ради Спілки генерал-майором у відставці Поповичем Володимиром Васильовичем здійснила візит до м. Біла Церква і відвідала компанію "Маревен (Mareven) Фуд Україна".
Дуже символічно, що цей захід відбувся саме в той день, коли в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні День ветерана.

 

 

337

 

 

 Довідка: Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».
      Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004  1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

 

 

       Візит ветеранів до м. Біла Церква відбувся за фінансової підтримки Генерального директора компанії "Маревен Фуд Україна" пана Май Ван Мінь.

 

 

338

 

 

339

 

 

      По прибуттю до Білої Церкви ветеранів дуже тепло зустріли керівники компанії (нажаль через позапланове відрядження пан Май Ван Мінь не buy priligy зміг взяти участі у зустрічі). 

 

 

340 2

 

 

Знайомство з Компанією розпочалося з брифінгу, який провела Директор з персоналу Жидецька Тетяна Миколаївна.

 

 

339

 

 

    Вона ознайомила присутніх з історією створення та діяльністю Компанії "Маревен Фуд Україна". Виступаючи перед ветеранами Тетяна Миколаївна розповіла, що дана Компанія є дочірнім підприємством міжнародного холдингу "Маревен Фуд Холдінгс Лімітед" зі 100% в'єтнамо-японським капіталом і спеціалізується на виробництві широкого асортименту продуктів харчування швидкого приготування. Сам завод у м. Біла Церква був запущений у 2011 році на якому сьогодні працює близько 500 осіб, а продукцію що тут виготовляють реалізують не тільки в Україні, а також у країнах Європи, Південно-Східної Азії та Африки.


 

 

342

 

 

      Особливий акцент був зроблений на тому, що для працівників заводу створені комфортні робочі місця та широкий спектр соціального захисту аж до медичного страхування. На сьогоднішній день середня заробітна плата працівників складає приблизно 18 тисяч гривень.
     Щодня завод випускає більше одного мільйона пачок готової продукції.
Компанія щомісячно додає державі у вигляді податків 20 мільйонів гривень. У 2013 році ТОВ "Маревен Фуд Україна" отримала диплом "Кращий роботодавець", а у 2014 році – золото у номінації "Експортер року" Національного Бізнес Рейтингу.
     По завершенні виступу Директорка з персоналу відповіла на численні питання, які цікавили ветеранів. У свою чергу генерал-майор Попович Володимир Васильович від імені членів делегації вручив Лист подяки керівництву Компанії за співпрацю з ветеранськими організаціями, їх підтримку та побажав подальших успіхів у роботі і подальшого процвітання.

 

343   344

 

 

      З виробничою діяльністю ветеранів ознайомив директор Департаменту з виробництва Осауленко Сергій Анатолійович.
Він провів для гостей екскурсію по цеху, де встановлене обладнання для buy levitra виготовляється продукції швидкого приготування та макаронних виробів.

 

345        346       347

 

 

       Розповідаючи про технологічний процес він зазначив, що дана продукція випускається під торговельною маркою "Роллтон".
Саме виробництво є високотехнолог propecia online ічним, а усі види продукції виготовляються за найсучаснішими технологіями і стандартами, найвищого ґатунку, прості, якісні і доступні за ціною. Це вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого варіння та різноманітні універсальні приправи.
      Окремо він підкреслив, що продукція товарної марки "Роллтон" виготовляється із високоякісної української та європейської сировини з використанням сучасних технологій на японських і європейських лініях. Компанія отримала сертифікати, які свідчать про високоякісне і безпечне середовище виробництва, у якому виробляється продукція підприємства.

 

 

348    349    350

 

 

     Підводячи підсумки екскурсії пан Осауленко зазначив, що продукція торговельної марки "Роллтон" продається у більш ніж десяти країнах Європи та Азії, але левова частка її продається в Україні. Вона має унікальні смакові якості, не завдає шкоди здоров'ю людини і при цьому її можна приготувати clomid online дуже швидко.
У цей святковий день не залишились без уваги і ветерани. Від керівництва Компанії кожен з учасників отримав фото на пам'ять та подарунок.

 

 

351

 

 

На завершення заходу члени делегації відвідали парк Слави та поклали квіти до buy clomid Монументу визволителям Білої Церкви.

 

 

352