Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Відкриття фотовиставки «Українські воїни в зоні АТО та ООС» в Національній бібліотеці України ім. Я. Мудрого (09 жовтня 2019 року, м. Київ)

Відкриття фотовиставки «Українські воїни в зоні АТО та ООС» в Національній бібліотеці України ім. Я. Мудрого (09 жовтня 2019 року, м. Київ)

 

buy priligy        9 жовтня 2019 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Українські воїни в зоні АТО та ООС», приуроченої до Дня захисника України, який відзначається в Україні щорічно 14 жовтня. 

 

353

 

             Зазначену фотовиставку підготувала і організувала Всеукраїнська Спілка ветеранів війни. Співорганізаторами виставки були:
• Київська регіональна організація миротворців;
• Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;
• Національна buy propecia бібліотека України імені Ярослава Мудрого.

      Експозиція фотовиставки містила 96 світлин, які наглядно відображають участь українських воїнів у захисті незалежності та територіальної цілісності на Сході України.
        Кожне з цих фото – це реальна історія, розповідь про небезпечну та нелегку службу і роботу українських воїнів в зоні збройного конфлікту на Сході нашої держави.
        У відкритті фотовиставки взяли участь українські ветерани локальних воєн, ветерани АТО/ООС, ветерани-миротворці, які у різні часи мужньо та гідно виконували свій конституційний обов'язок.
 

Почесними гостями презентації були:
        Володимир Мороз - начальник відділу меморіальної роботи Міністерства у справах ветеранів війни, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;
         Галина Кириченко - заступник Генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого;
    Ніна Стоноженко - старший науковий співробітник науково-експозиційного відділу історії збройних конфліктів ХХ поч.-ХХ1 ст. Національного музею історії України у Другій світовій війні;
         Еліна Галва – дружина загиблого в зоні АТО ветерана миротворчих місій і операцій полковника Галви В'ячеслава Анатолійовича;
         Пан Хоанг – викладач Інституту філології (східні мови та літератури) Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка;

     Зі вступним словом до присутніх звернулась ведуча виставки - головний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Мазаєва Ольга Володимирівна. 

 

 354       355

 

        Після цього виступив Гоова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор у відставці Володимир Попович, який офіційно відкрив фотовиставку. 

 

 

356

 

 

       У своєму короткому виступі він акцентував увагу на тематиці та buy clomid змісті презентованої фотовиставки.
     Після наданої інформації Володимир Васильович оголосив хвилину мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів на Сході країни, які поклали свої життя за незалежності та територіальну цілісність buy clomid online України, що супроводжувалася звуком метроному. 

 

357

 

         У подальшому перед учасниками дійства виступили:
Володимир Мороз - начальник відділу меморіальної роботи Міністерства у справах ветеранів війни, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; 

 

358

 

       Галина Кириченко – заступник Генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого; 

 

359

 

Ніна Стоноженко – старший науковий співробітник науково-експозиційного відділу історії збройних конфліктів ХХ поч.-ХХІ ст. Національного музею історії України у Другій світовій війні; 

 

360

 

Досить емоційним був виступ пана Хоанга (громадянина В'єтнаму). У своєму виступі він зазначив: «Моя участь у цій виставці не випадкова і має безпосереднє відношення до мене і моєї сім'ї. Моя дружина і мої діти громадяни України.
До початку збройного конфлікту ми проживали у Луганській області, але з початком війни змушені були залишити свою домівку і переїхати до Харкова. Так що тематика цієї фотовиставки, для мене особисто, дуже актуальна». 361

 

361

 

       Крім того, він порівняв ситуацію на Сході України з війною народу В'єтнаму проти американської агресії.
      У подальшому, Володимир Попович, від імені Голови Київської міської державної адміністрації, вручив нагороди українським воїнам - учасникам АТО/ООС.
Медалі buy levitra online «Честь. Слава. Держава» отримали:
- Августович Дмитро Вікторович;
- Хлопицький Олександр Леонідович;
- Колотило Володимир Миколайович;

362     363     364

 

       Після завершення офіційної частини відбулася екскурсія фотовиставкою. Оглядаючи виставлені світлини учасники могли поспілкуватися, висловити свої думки і враження. 

 

365    366

 

        Усі охочі також мали можливість залишити свій відгук, побажання та рекомендації у Книзі відгуків. 

 

367

 

         На згадку про захід було зроблено спільне фото. 

 

368