Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Участь ветеранів ВСВВ у святковій зустрічі керівництва м. Києва з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України

Участь ветеранів ВСВВ у святковій зустрічі керівництва м. Києва з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України

  

24 жовтня 2019 року на запрошення Київської міської державної адміністрації6ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Ради генерал-майором у відставці Поповичем Володимиром Васильовичем взяли участь усвятковій зустрічі керівництва міста Києва з ветеранами Другої світової війни, військовослужбовцями, учасниками антитерористичної операції, ветеранами війни та військової служби та представниками громадських організацій ветеранів війни з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських окупантів.

 Церемонія зустрічі пройшла в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

 

 

370

 

 Під час церемонії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх героїв, які захищали і визволяли Україну.

         З вітальними словами до учасників buy clomid зібрання звернувся Директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий, який  привітав усіх присутніх та побажав всім міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба та злагоди.

 

371    372

 

 

По завершенні buy levitra online урочистостей перед ветеранами і присутніми гостями з концертноюпрограмою виступили buy priligy online професійні і самодіяльні творчі колективи столиці.

 Під час вечора  звучали  патріотичні   вірші   та пісні, які формують  почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за нашу clomid online Батьківщину,  вшановують мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України.

propecia online            Окремою окрасою став виступнародного артиста України Анатолія Гнатюка.

          Зазначений захід надав можливість учасникам зустрічі ділились  своїми  спогадами… Вони   розповідали про свою сумну, страшну  і криваву  сторінку жорсткої війни..  Кожен з них  побажав присутнім  віри в себе  і в майбутнє України.