Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Участь ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни в урочистій церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України

Участь ветеранів Всеукраїнської Спілки ветеранів війни в урочистій церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України

 

clomid online buy propecia online buy levitra online         28 жовтня 2019 року, з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України та 76-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва, у Парку Вічної Слави в м. Києві відбулось покладання квітів до Вічного вогню.
         Церемонія покладання квітів – це захід, без якого не обходиться жодна пам'ятна дата, пов'язана із захисниками України. 

 

 374    375

       

          День визволення України від фашистських загарбників відзначають щороку 28 жовтня.
          Цей день був встановлений указом Президента у 2009 році з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.
          В урочистій церемонії з покладанням вінка та квітів до могили priligy online Невідомого солдата у парку Вічної Слави взяли участь і ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни різних поколінь. 

 

376     377

 

           Пам'ять загиблих Героїв, які мужньо захищали рідну землю, також прийшли вшанувати clomid online представники Київської міської державної адміністрації на чолі з Директором Департаменту соціальної політики Русланом Світлим, начальник управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації Ольга Мозгова, ветерани Другої світової війни, представники ветеранських громадських об'єднань, громадськості та мешканці столиці. 

 

378     379

           

380

 

            В ході урочистої церемонії представники Київської міської державної адміністрації, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції та громадськість, хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув, захищаючи рідну землю, не боявся віддати життя за неї і які своєю мужністю та відвагою дають приклад кожному, як потрібно любити Україну. 

 

381     382

 

            Військовий оркестр виконав Державний Гімн України, після чого до вічного вогню учасники церемонії поклали десятки букетів до могили Невідомого солдата, а салютна група вшанувала пам'ять героїв. 

 

383    384

385     386

 

387