Поїздка делегації Харківського обласного комітету Всеукраїнської Спілки учасників війни по місцям бойової слави

 

     В період з 25 по 27 квітня 2014 року делегація Харківського обласного комітету ВСУВ у складі 40 ветеранів війни та військової служби за підтримки Південної залізниці, Київської та Черкаської обласних, Корсунь-Шевченківської районної державних адміністрацій здійснила поїздку місцями бойової слави.
Спеціальним вагоном ветерани вранці 26 квітня прибули з Харкова до Києва.                                                  На вокзалі делегацію урочисто зустріли представники облдержадміністрації та київські ветерани. Далі двома автобусами у супроводі представників обласної адміністрації та Президії ВСУВ ветерани направилися до Корсунь-Шевченківського. Там, у приміщенні Музею Корсунь-Шевченківської битви відбулася військово-історична конференція присвячена 70-річчю битви та визволення Правобережної України.

   

     Учасники даного заходу: ветерани війни, учасники бойових дій в боях за Дніпро, Київ, Корсунь-Шевченківської битви і звільнення Правобережжя України, школярі міста Корсунь-Шевченківський.
У конференції також прийняли участь представники обласних і районних державних адміністрацій Києва, Черкас, Харкова, Корсунь-Шевченківського, Вишгорода, Богуслава, Миронівки, керівництво Корсунь-Шевченківського музею.
    Під час відкриття конференції з вітальними словами виступили представники обласних адміністрацій Києва, Черкас, Харкова, Всеукраїнської Спілки учасників війни, голова Харківського обласного комітету Всеукраїнської Спілки учасників війни.
    З доповіддю "Корсунь-Шевченківська операція і її значення в остаточному вигнанні фашистських окупантів з України і визволенні Європи" виступив голова Харківського обласного комітету Спілки учасників війни Конюшенко Петро Омелянович.
    Зі співдоповідями виступили учасники конференції:
Волоснік Ю.П. - доктор історичних priligy online наук, професор кафедри історії Харківського університету ім. Карамзіна;
Дьякова Є.В. - кандидат історичних наук, доцент Харківського педагогічного університету ім. Сковороди;
Бутенко Т.В. - учасник бойових дій на Корсунь-Шевченківському плацдармі - керівник секції жінки-фронтовички,науковий керівник музею.
    З співдоповіддю на тему "Сьогодні фашизм не повинен повторитись" виступив Маліцький Ігор Федорович - голова організації buy generic propecia online колишніх в'язнів фашистських концтаборів, борців антифашистського опору.
Закінчилась конференція концертом, присвяченим Дню Перемоги.
    Після обіду ветерани відвідали Букринський плацдарм і buy levitra провели зустріч з молоддю у м. Миронівна Київської області.
    27 квітня делегація відвідала Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у м. Києві, Державний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році" в с. Нові-Петрівці, місце поховання жертв фашизму "Бабин яр".

      

    

 
   У той же день делегація відбула до clomid online Харкова.