Зустріч учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Всеукраїнська Спілка ветеранів війни (ВСВВ) провела 12.02.2015 року в Київському міському палаці ветеранів традиційну зустріч ветеранів локальних воєн.

 

 

У зустрічі взяли участь 38 активістів Спілки – учасники бойових дій у 12 країнах. Від імені Президії Спілки присутніх привітав перший заступник голови Ради ВСВВ Шамрай В.І..

    

 

 

       

 

 

 

    

 

Він вручив ветеранам цінні подарунки (годинники) від Голови Верховної Ради України та грамоти ВСВВ buy priligy за активну участь у ветеранському русі.
Серед нагороджених buy propecia цінним подарунком Голови Верховної Ради України:
‒ голова Союзу ветеранів Анголи Вороняк М.В.;
‒ відповідальний секретар Київської обласної організації clomid online ветеранів в'єтнамської війни, учасник першого бою ЗРВ ПВО ВНА з американськими літаками Заліпський П.Ф.;
‒ голова Союзу ветеранів Мозамбіку Чмихов М.В.;
‒ голова Комітету по роботі з ветеранами воєн ВСВВ, учасник бойових дій у В'єтнамі Швець В.А.
У своїх виступах перед присутніми спогадами про пережите поділилися учасники бойових дій: Кісліцин Ю.В. ( Вєтнам), Герой Радянського Союзу Капшук В.Д. та Подсольонов Є.І. (Афганістан), Вороняк М.В. (Ангола), Іонкін В.М. (Єгипет), Дановський В.А. (Корея), Чмихов М.В. (Мозамбік), Янкович В.М. (Сирія) та інші.

 


У зустрічі взяли участь представники Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО і Департаменту гуманітарної та соціальної політики МО України.
Захід levitra online висвітлювали журналісти Центральної телерадіостудії МО України та газети „Народна Армія".

14 лютого 20 активістів ВСВВ – учасників локальних воєн були запрошені і взяли участь в урочистому заході Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

15 лютого активісти Спілки поклали квіти до пам'ятника воїнам - афганцям.