Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Саміт Всесвітньої федерації ветеранів (2)

Саміт Всесвітньої федерації ветеранів (2)

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
про поїздку делегації Всеукраїнської Спілки учасників війни на саміт
Всесвітньої федерації ветеранів війни з миру та безпеки
  


       
У відповідності з планом роботи Всеукраїнської Спілки учасників війни делегація ВСУВ у  складі   першого заступника голови    Спілки Шамрая В.І., заступника голови Спілки з міжнародних зв'язків Федченка Г.А. та перекладача Нікіфорової О.М.взяла   участь у роботі Саміту Всесвітньої федерації ветеранів війни з  миру та безпеки(ВФВ), який відбувся 28-30 травня 2013 року в м.   Стокгольм (Швеція).

 phoca thumb l 30731920-umffh

 

 

 phoca thumb l cimg0116             phoca thumb l cimg0224

 

Метою Саміту було визначено обговорення ролі, місця і впливу  ветеранів війни на забезпечення миру і безпеки у світі припинення і недопущення воєн 

 Відкрили Саміт Президент ВФВ Абдул-Хамід Ібрагім та принц   Швеції Карл Філіп.

 

                                         phoca thumb l p5020022- 

 

В своїй промові Президент ВФВ Абдул-Хамід Ібрагім звернув увагу присутніх на обов'язок ветеранів сприяти вирішенню питань міжнародного миру і безпеки, як про це сказано в Статуті ВФВ.                                                                                                                                buy clomid online                Повідомив, що результати Саміту будуть доведені довідома зацікавлених організацій і всьогоміжнародного співтовариства.Президент ВФВ подякував шведських колег за організацію цього Саміту у себе в державі.Принц Швеції Карл Філіп - патрон (покровитель) Шведської федерації ветеранів, повідомив, що у роботі саміту приймають участь високоповажні люди і суспільство може скористатись цим.      Перед усім, Всесвітня Федерація ветеранів може продемонструвати той факт, що ветерани представляють людський ресурс, яким суспільство може використати найкращим способом. Саміт з питань миру і міжнародної безпеки дасть нам можливість розглянути самі актуальні питання.

 

Виступили:
 

Ханс Блікс - шведський дипломат і бувший глава Міжнародного агентства по ядерній енергії, бувший Міністр закордонних справ. Як глава МАГАТЕ, Блікс став першими західним представником, щоб оглянути наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Він був також головою Комісії ООН по надзору і контролю за подіями на АЕС з 03.2000 по 06.2003 р. В 2009 році керував проектом "Солдати мира", а у лютому 2010 р. уряд Об'єд¬наних Арабських Еміратів оголосив, що Блікс буде головою Консультативної Ради по програмі ядерної енергетики.   В доповіді Блікса було запропоновано не забувати історію ветеранів. Суспільст¬во не повністю інформоване про те, що витримали ветерани, молоде покоління повинно прислухатись до ветеранів, яким є чим поділитись.Закликав різко зменшити військові витрати у всьому світі, не забувати важливість buy priligy online миротворчих операцій. Підкреслив значення зустрічей ветеранів різних країн.

Ян Згеланн - норвежський депутат, бувший виконавчий директор Норвежського інституту міжнародних відношень. Як заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань і координатор надзвичайної допомоги з 2003 по 2006 р.р. Егеллан прийняв участь в реформуванні світової системи гуманітарного допомоги і організації допомоги у зв'язку з цунамі в Азії і кризами в Демократичній Республіці Конго і в Лівані.  В 2006 propecia online році журнал Тайм назвав його одним з 100 людей, що формують наш світ. Він має 30-річний досвід праці в міжнародних  і національних інститутах з прав людини, з питань вирішення конфліктів і гуманітарної допомоги.

 Бенгт Віктосон голова оргкомітету саміту, Шведська федерація має велику честь і можливість провести цей саміт, для нас це дуже важлива подія. Для цього ми створили спеціальну групу планування з представниками шведських організацій, які участують в підтримці миру і гуманітарних операціях. Результати цієї зустрічі будуть залежати від вкладу цього саміту, clomid online як ветерани зможуть сприяти зміцненню миру і безпеки в співтоваристві. Мені дуже приємно привітати вас в Стокгольмі, на цій дуже важливій зустрічі, щоб одержати від ветеранів їх великий досвід на користь всього світу.

  Виступили представники багатьох других держав, особливо активно представники різних держав Африки.

29 травня у Міжнародний день миротворців ООН учасники Саміту взяли участь в урочистому відкритті Меморіального пам'ятника шведським миротворцям. Його відкрив король Швеції levitra online Карл XVI Густав.

                                                                                 
phoca thumb m cimg0109              phoca thumb m cimg0042              phoca thumb s p5020016-

                                                                 

      Члени делегації ВСУВ провели зустрічі та обговорили питання подальшої співпраці з головою Постійної комісії ВФВ зєвропейських справ Дан-Вігго Бергтуном, делегаціями Російської Федерації Словенії, Польщі, Грузії, Сербії, Чорногорії і Марокко.

      З керівником делегації ветеранів війни та антифашистів Чорногорії Любо Секулічем обговорено проект Договору про співпрацю, який заплановано підписати у 2014 році під час проведення засідання Європейської комісії в Чорногорії.