Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Всесвітня федерація ветеранів (WVF)

Всесвітня Федерація ветеранів (WVF)

Лист
Від Генерального Секретаря Всесвітньої Федерації ветеранів
пана Мохаммед Бенжеллу
 
 
25 лютого 2014 року
 
ВФВ - buy levitra online ​​ФМАК
 
 
Шановні товариші,
 
    Від імені Виконавчого ради і всіх ваших колег Всесвітньої Федерації ветеранів хочу висловити наше братське співчуття про важкі часи пов'язані з тим, що багато хто з вас за останні місяці пішли з життя і особливо за останні кілька днів.
    Як вам відомо, ВФВ завжди buy clomid online працювала на користь поваги закону і діалогу.
Ми були глибоко шоковані насильством і жорстокими репресіями з боку влади. Ми знаємо про страждання, понесених народом України, і будемо дуже вдячними, якщо ви передасте наші почуття жалості всім тим, хто брав участь у подіях і їх сім'ям.
    Ми сподіваємося, що вжиті заходи дозволять вашій країні відновити свободу і економічне процвітання, яке ви заслуговуєте, особливо після виборів 25 травня.
    Будьте впевнені, що в будь-якому випадку ми не забули гостинність, яка нам була надана на нараді Постійного комітету з європейських справ.
 
З найкращими buy clomid online побажаннями,
 
Мохаммед Бенжеллу
Генеральний секретар
 
 
 
 Генеральному Секретарю Всесвітньої
 Федерації ветеранів
 Пану Мохаммед Бенжеллу
 
 Шановні колеги!
 
      Від імені buy generic propecia online Президії Всеукраїнської Спілки ветеранів війни висловлюємо подяку за братерське співчуття всьому українському народу і ветеранам, що переживають в цей непростий час великі негаразди.
     Чи не шанобливе ставлення ряду громадських організацій до існуючих в країні законами, до норм людського ставлення до людей послужило причиною загибелі значної кількості людей як з одного, так і з іншого боку.
     До теперішнього часу ситуація в країні не стабілізувалася.
     Всім нам залишається тільки сподіватися на здоровий глузд протиборчих сторін, в тому числі і керівників інших країн, зацікавлених у подіях що відбуваються в Україні, на встановлення миру і припинення насильства.
 
     З повагою
 
     Голова ВСУВ
     генерал-полковник Володимир Воронцов
 
     Заступник Голови
     з priligy online міжнародних зв'язків Григорій Федченко