Конференція Всеукраїнської Спілки учасників війни у м. Охтирка

Конференція Всеукраїнської Спілки учасників війни присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики

У місті Охтирка вже багато років активно працює організація ветеранів війни та військової служби «Маю честь » Всеукраїнської Спілки учасників війни , яка об'єднує ветеранів 809 навчального авіаційного полку , інженерної бригади та полку РВСН , що дислокувалися в Охтирці.

buy propecia         


Очолює організацію ветеран військової служби депутат міськради Могилко Леонід Степанович.
У складі організації більш 15 років працює військово -спортивний клуб « Пам'ять» , який проводить активну пошукову роботу і створив музей оборони і визволення міста .
11 квітня 2014 ветеранська організація «Маю честь » провела всеукраїнську науково- практичну конференцію присвячену Всесвітньому Дню авіації і космонавтики.

       


У період підготовки до конференції в школах міста було проведено конкурс рефератів , творчих робіт       ( макетів і малюнків) з авіаційно - космічної тематики.
Конференція проводилася в загальноосвітній школі № 2 , в якій понад 25 років працює Музей космонавтики.

        


Перед початком конференції був проведений урок мужності в 7-11 класах школи. Перед учнями виступили перший заступник голови ВСУВ полковник у відставці Шамрай В. І , відповідальний секретар ВСУВ полковник у відставці Панов В. І, керівники Сумської організації ветеранів Байконура та члени Правління Охтирської організації buy clomid online «Маю честь» .

        


Відкрив конференцію в . о. міського голови Алексєєв Ігор Юрійович.
Доповідь голови Сумської організації ветеранів Байконура Фоміна Володимира Івановича був присвячений історії розвитку космонавтики в СРСР і Україні .
Голова Охтирської організації «Маю честь» Могилко Леонід Степанович розповів про історію levitra online 809 навчального авіаційного полку , який виховав 15 космонавтів.
Школярі -переможці конкурсу рефератів виступили з рефератами , присвяченими 80 -річчю космонавтів Ю.А. Гагаріна та А.А. Леонова , а також життєвому шляху академіка- конструктора ракетних двигунів , генерал buy priligy online -лейтенанта Руденко Анатолія Опанасовича , який народився і виріс в Охтирці.
Н clomid online а закінчення групі ветеранів авіації та космонавтики були вручені Почесні значки та грамоти ВСУВ , а школярам - переможцям конкурсів - дипломи.

 

Останні фото