


4 000 ₴
Компактний тестер напруги для швидкої перевірки електромереж, розеток, кабелів, фазування та контролю безпеки перед виконанням електромонтажних робіт.
Застосування: перевірка напруги, діагностика фазування, контроль УЗО/RCD, робота з електрощитами та сонячними інверторами
тестер напруги
Veterans Energy — центр енергетичної незалежності під ключ. Допоможемо підібрати інструмент і комплектуючі для якісного монтажу сонячної електростанції, резервного живлення та електрощитового обладнання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UNI-T |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація напруги | 12–690 В |
| Артикул постачальника | арт.524 |
| Вага приладу | 280 г |
| Применение | перевірка напруги, діагностика фазування, контроль УЗО/RCD, робота з електрощитами та сонячними інверторами |
| Категория | Інструменти для монтажу |
| Комплектация | тестер напруги |
| Материал | ПВХ |
| Мoдель | UT18B |
| Единица измерения | шт. |
| Опір розриву ланцюга | 0–100 кОм |
| Попередження про перенапругу | 713–788 В |
| Размер корпуса | 272×85×31 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тест УЗО/RCD | 230 В, 50–400 Гц |
| Тест обертання фаз | 100–690 В |
| Частота | 50–60 Гц / 50–400 Гц |