


800 ₴
Діелектричний ніж для безпечного демонтажу та зняття ізоляції з кабелів під час електромонтажних робіт, сервісу електрощитів і монтажу сонячних електростанцій.
Застосування: зняття ізоляції, демонтаж кабелю, електромонтаж у щитах, сервіс СЕС і резервного живлення
ніж з ножнами
Veterans Energy — центр енергетичної незалежності під ключ. Допоможемо підібрати інструмент і комплектуючі для якісного монтажу сонячної електростанції, резервного живлення та електрощитового обладнання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Длина лезвия | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Изоляция | до 1000 В |
| Артикул постачальника | арт.525 |
| Применение | зняття ізоляції, демонтаж кабелю, електромонтаж у щитах, сервіс СЕС і резервного живлення |
| Категория | Інструменти для монтажу |
| Комплектация | ніж з ножнами |
| Материал лезвия | нержавіюча сталь 8CR14 |
| Материал ручки | PP+TPR |
| Единица измерения | шт. |
| Повна довжина | 190 мм |
| Стан товару | Новий |